Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha kevés öblítőt teszek a...

Ha kevés öblítőt teszek a mosógépbe illatos lesz a ruha de ha megtöltöm az öblítős tartályt ameddig kell akkor nincs illata. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Csak akkor van illata ha szinte alig ontok oblitot bele, de ha megtoltom ameddig kell akkor semmi illata, sot ha mar egy kicsivel tobbet teszek es nem talalom el a kevesseget, akkor nincs illata a ruhanak. Uj mosogep, nem tomom tele, jo minosegu oblitot hasznalok. Ez normalis?
máj. 21. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem ez a normális
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy az a baj hogy sokat öntesz a rekeszbe és lefolyik? Nálam legalább is úgy van hogyha teli öntöm akkor lefolyik a dob-ba. Így tehát kb félig öntöm az öblítős rekeszt és plusz a ruhákra is öntök a dob-ba egy kupakkal. Így jó illatúak lesznek a ruhák.
máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig ossze vissza laktam, sehol nem volt jo mosogep csak regi, sosem volt jo oblito illatu a ruham, nem is vartam hogy az legyen.

Ezert kerdezem mert nem tudom mi a normalis, mi nem.

máj. 21. 20:53
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Nem folyik sehova ha tobbet ontok. Ott marad a rekeszben de olyan mintha oblito nelkul mostam volna.
máj. 21. 20:54
 4/5 A kérdező kommentje:
A ruhakra is ontesz? Dehat azt atmossa 100x még a viz, van ennek ertelme?
máj. 21. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Lènyeg, hogy öblítő szagod legyen. Elèg jellegzetes, ès èrtelmetlen. Nem ettől tiszta a ruha.
máj. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!