Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig minden munkahelyemet...

Eddig minden munkahelyemet ott hagytam pár óra után, Siófokon kaptam munkát de félek emiatt a dolog miatt elmenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azert jottem el, mert nem tetszett a tarsasag vagy aki betanitott, tudtam hogy ugysem akarnek ott dolgozni es olyan rosszul ereztem magam hogy par ora utan mindenhonnan eljottem, nem birtam maradni, de igazabol nem szamitott sokat hogy dolgozok e, fiatal voltam.

Most Sifokon kaptam munkat, nagyon felek elmenni..valtoztam azota amiota azokat csinaltam hogy eljottem mindenhonnan de azert felek. Felek hogy mi lesz ha nem lesz jo a tarsasag, ha nem tudok beilleszkedni.

De bennem van az is, hogy a munkatarsaimmal fogok lakni, lesz szobatarsam is annyira nem lehet borzalmas hogy eljojjek, es messze is leszek az otthonomtol, nem tudok csak ugy eljonni onnan. Szerintem emiatt fogok kitartani, meg ugye jol is fogok keresni.

De valamiert tobb bennem a felelem akarhogy nezem..

Ha eljovok onnan par ora utan en ossze fogok omlani a csalodottsagtol amit sajat magamnak okoznek..nem tudom menjek e, tudnek bizonyitani magamnak de ha csalodas lesz ebbol en belehalok.


máj. 21. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Menjek
Ne kockaztassak
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
😂😂😂
máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Epp ideje felnőni és felelősséget vállalni.
máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ez sajnos ilyen. Megtanulsz kompromisszumokat kötni, lenyelni dolgokat amik nem tetszenek, vagy saját üzletet, vállalkozást csinálsz, de ott is ugyanúgy emberekkel kell bajlódni, ha a magad ura vagy is.
máj. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Pàr ÓRA utàn?

Az igen.

máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!