Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minnél több választ kérek....

MissLondon01 kérdése:

Minnél több választ kérek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előre szólok ,hogy NEM csak rajongásról van szó az biztos. Tudom több tini lány van belezúgva Zayn Malikba. Biztosan nem vagyok vele egyedül.DE EZ MOST MÁS. :// Én tényleg szeretem de nagyon durván különben nem sírnék át éjszakákat miatta. Volt már olyan akiért nagyon "rajongtam" de ez most nem az ez biztos.Én nagyon szeretem. Az egész életem erre építem.Hülyén hangzik tudom....Hülyén érzem most emiatt nagyon magam. De kérlek segítsetek! ( Senki ne írja azt ,hogy szeressek ki belőle mert ez nem fog sajna menni tényleg nagyon szeretem!) Ha most elkezdeném sorolni ,hogy miért, vagy ,hogy éppen honnan tudom hogy tényleg szeretem akkor napokig ülhetnék itt.:) Ez most nagyon fontos nekem. Kérlek segítsetek! Mit csináljak?

2013. máj. 17. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Először is, fontos tudnod, hogy akárhány éves is vagy, akárhogy is nézel ki, nincsen rá esély, hogy Te leszel neki a választottja. Egyrészt azért, mert barátnője van (ha jól tudom), másodszor is azért, mert "csak" egy rajongó vagy. Most mindezt fáj hallani, de ha majd túljutsz rajta, megérted miért írtam.

Nem ismered. Mondhatod, hogy de de igen, ő nem játssza meg magát, de nem tudhatod. Nem tudhatod, hogy tényleg ez az igazi arca vagy van egy másik, amelyet elrejt és csak az őt körülvevő emberek ismernek.

Nincs értelme, hogy tönkretedd magad valaki miatt, aki soha egy minimális érdeklődést sem fog irántad mutatni. Én is voltam ilyen helyzet, bár más sztárral (titok, hogy kivel :P) és én is ugyanezt éreztem. Most azonban már csak egy jó emlék.

Majd meglátod, hogy jön előbb vagy utóbb egy olyan fiú, aki érdeklődik irántad és rájössz, hogy vannak rajta kívül is emberek és legfőképpen fiúk. Rengeteg helyes és kedves fiú van a világon, akik fizikálisan is tényleg léteznek és nem csak olyan képek, mint amilyeneket te kialakítasz magadban.

És tudd, hogy sosem baj az, hogyha az embernek vannak álmai. De nem szabad, hogy eltűnjön az a vékony kis vonal a realitás és az álmok között.

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni"

2013. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most tényleg ,mit eszel ezen a csávón ? Írj rá facebookon vagy mit tudom én. Ha meg ez miatt sírsz át éjszakákat akkor meg is érdemled...
2013. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ejtsd túszul a hörcsögét és zsarold meg vele.
2013. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm az a Zayn Malik? Miért rajongsz érte annyira? Egyébként ha hírességről van szó,nyugi nem te vagy az egyetlen aki betegesen rajong érte..és szerintem nem jó ha olyasvalakire építed az életed akinek csak egy vagy a 100000ből vagy nem tudom hány rajongója van annak a tagnak..
2013. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 _Jessy_ ***** válasza:
bíííber2. Most komolyan? De mit is vársz? Nyugtatgassunk, hogy sikerülhet? Találj olyat, akinél van esélyed! Nagyjából ennyi.
2013. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ugye tudod,hogy SOHA semmi nem lesz köztetek. Ez csak ilyen OneDirectionos álom. Majd találsz valaki mást
2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszéltem vele. Egy szisztematikus listája van, amin te vagy a 21293. Tett egy fogadalmat, hogy minden évben találkozik az egyikükkel és így meg szépen sorban.

Egyébként fogalmam sincs, hogy ki a rák az, de legyél milliárdos és véletlenül jelenj meg ott, ahol ő is megfordulhat, hátha észrevesz. Meg MINEK kell minél több válasz? Talán csak 1 helyes válasz kellene nem?

2013. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te szerelmes, csak tini. Eloszor is, nem lehetsz szerelmes olyanba, akit nem ismersz es meg csak nem is lattad eloben. Az idealkepbe vagy "szerelmes" amit felepitesz magadban rola, de ez a kep hamis! A masik, hogy dulnak a hormonok benned, es nagyon szelsosesegen elsz meg minden erzelmet, raadasul ez tetszik is neked. Szereted a dramat, es ez most nagy drama, mert tudod, hogy eselytelen es igy lehet valamiert sirni. Ez se gond, pont most van itt az ideje, mert egy 30 evesnek ez mar nem allna jol. (szerencses esetben akkor mar nem is esel bele ilyen "hibaba") Sirj csak nyugodtan, szovogesd a jovodet vele, almodozz csak, de ez ne menjen a valodi kapcsolataid es a tanulas rovasara.

Ui: Az en szerelmem Dicaprio volt, kerek 2 even keresztul. :D Sirtam en is, jo mokas igy utolag, de persze akkor en is ugy eltem meg, mint most te.

2013. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt tök jól megfogalmaztad. Akkor lehet, hogy ha bedobnák egy rakás pénzzel oda, ahol ő szórakozik, inkább lelépne, mert nem lenne elég drámai. (Ez most nem szarkazmus volt).
2013. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!