Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a pár...

Másnak is hiányzik a pár évvel ezelőtti élet? Gondolok itt a 2006-tól 2010-ig terjedő időszakra.

Figyelt kérdés

Néha szívesen visszanézek videókat, visszaolvasok vicces szövegeket, amik kb. abban az időben jelentek meg, és azt tapasztalom, hogy még most is tudok rajtuk nevetni. Pl. a 2010-es bikicsunájra pozitívan gondolok vissza, hogy még a táblára is felírtuk a suliban, míg azokkal a dolgokkal, amik 2011-ben vagy 2012-ben kerültek be a köztudatba, nem vagyok így, hiába voltak akkor viccesek.

Akkor még csak kezdett begyűrűzni a Facebook, és tök jó volt rajta lenni, játszani az alkalmazásokkal, képeket feltenni, amiket mások lájkoltak. Most meg úgy vagyok vele, hogy el sem olvasom az üzenőfalat,mert annyira nem érdekel. Jó, persze 2010-ben sem volt a legértelmesebb az üzenőfal, de most egy katasztrófa, ahogy elolvasom sok ember gondolkodásmódját. Meg már szinte 2011 óta UGYANAZOK a dolgok mennek. Pontosan ugyanazok.

Amennyire tetszett az elején, annyira kipróbálnám most, hogy milyen újra a világ FB-mentesen.

Egyébként már a honlapok se olyan jók, mert az FB előtt mindenkinek egyedi volt, ő programozta, designolta, most meg FB-on csinálnak egy lapot, és max. a fejlécben tér el a többitől. >.<

Még a zenék is jobbak voltak a régi időkben, mondjuk abból is a még régebbi(2000) előtt az igazi számomra!


17/L



2013. máj. 21. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
96%

ezzel teljesen egyetértek

:D

17/F

2013. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Antimod ***** válasza:
97%
Én meg a 2000-2001-es évekre gondolok vissza szeretettel, mellesleg akkor voltam kb. annyi idős, mint ti.
2013. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ez csak a korod miatt van. 5-10 év múlva megint másképp fogod látni :)
2013. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
97%
nekem a 90-es évek vége hiányzik,minden olyan más volt...
2013. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a 40-es evek hianyoznak :(
2013. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki nosztalgiával gondol arra az időszakra mikor fiatalabb volt. Ez általában a 14 éves kor körüli időkre tehető mindig vissza.

A zenei ízlés is ebben a korban alakul ki.


Amúgy szerintem nincs nagy különbség. A 90es években mindenki a 80as évekre gondolt vissza, a 2000es években a 90esekre stb.

A nosztalgia mindig becsapós, mert a rossz emlékek elhalványodnak.

A felhőtlen, gondtalan gyerekkor emléke pedig erősebben él mindenkiben mint bármelyik másik időszak.

2013. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5. 40-es? :O Az érdekes lehet XD Tudom, hogy trollkodsz, mert nekem a világháború nem hiányozna.


Többiek: Igazatok lehet. :D Amúgy mágikus az a 14 éves kor, fiatalabb koromban mindig azt vártam, hogy annyi legyen, és most, 17 éves fejjel meg azt érzem, hogy szívesen lennék újra annyi.

2013. máj. 21. 13:39
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a 90es évek eleje hiányzik. Akkor voltam gondtalan kisgyerek :)
2013. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
persze hogy hiányzik :D
2013. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a politika jut eszembe erről az időszakról, a 2. gyurcsány kormány, amely a rendszerváltás utáni legrosszabb kormány volt, meg az államcsőd-közeli helyzet, tehát nem hiányzik.
2013. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!