Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mas is lelencnek, menekultnek,...

Mas is lelencnek, menekultnek, terroristanak nez ki az igazolvanykepen?

Figyelt kérdés
Mindig probalkozom, gyakorlom a felig mosolyt, de sose lesz jo vege. Iszonyuan nezek ki, pedig szepnek tart a kornyezetem. Nem ertem en ezt, olyan bosszanto, mert azert alkalomadtan mutogatni kell.
2013. máj. 23. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem vagy ezzel egyedül! Én az igazolványképeimen hol vámpírnak, hol alkoholistának, hol 10 évvel öregebbnek nézek ki. Eddig egyetlen képem van, ami jobban sikerült. :D Azt annyira nem szégyellem. Szerencsére a személyim az, pont azt kell a legtöbbet mutogatni. :D
2013. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenki így van: én utoljára direkt rájátszottam - borostásan mentem jogsit hosszabbítatni, levettem a szemüvegemet. Úgyhogy teljesen olyan a kép, mint a fantomképek a bűnözőkről. :D
2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre úgy nézek ki rajta, mint egy kopasz kisfiú... Alig látszik a hajam a háttér előtt, és természetesen fekete-fehér.

Nyugi...

Akinek mutogatni kell, az tudja, hogy igazolványképen mindenki hülyén néz ki, és egyúttal látja is élőben, hogy amúgy tök normális emberi lény vagy.

2013. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De jó, azt hittem, csak az én családom ilyen :)))

Nálunk is mindenkinek idióta feje van a képeken.

Anya mint egy alkoholista, én meg mint egy értelmi fogyatékos.

Próbálok én is mindig félmosolyt vágni, lehet, ezért lesz ilyen debil fejem az igazolványképeken.

2013. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ősi átok: "Nézz úgy ki, mint a személyi igazolvány képeden!"


Mindenki borzalmas rajta, tisztelet a kevés kivételnek. :D

2013. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, koszi! :D A haj dolgot en se ertem, mar direkt tupiroztam rajta, meg tettem bele csattot, de igy is olyan, mintha lenyalta volna egy golden retriever. Ez nekem sajna a szemelyim, szoval 10 evig ezt kell mutogatnom, de remelem addig megkapom a doktorim, vagy legalabb ferjhez megyek, es akkor csak 5-6 evet kell kihuzni. :D
2013. máj. 24. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, micsoda motiváció a házasodásra... :P :D
2013. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zabmester ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül... Én a személyimen úgy nézek ki, mint egy rúd párizsi, aki ráadásul kegyetlenül be van szívva. Előre félek, mi lesz a jogsimon.
2013. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám egy lezüllött alkoholistának néz ki, apám néha szellemileg visszamaradottnak, máskor morgó vénembernek, én a sápadt bőröm, sötét hajam miatt minden fekete-fehér képen hullának tűnök.:D De a nagynénémé a legjobb, mert neki a fotózáskor épp dauerolt haja volt, így a képen úgy néz ki, mintha a diliházban készült volna róla.:DD
2013. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!