Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyakorikeredesek.hu használó...

A gyakorikeredesek.hu használói nem ismerik a google-t?

Figyelt kérdés

Gyakran találok olyan kérdéseket, amire 3 percen belül választ találnának a google.hu-n. Miért nem képesek ennyire?

A másik kérdésem, hogy miért nem képesek megfogalmazni a kérdést konkrétan? Gyakran annyira általános a kérdés, hogy csak rákattintva jövök rá, hogy köze sincs ahhoz, mint amire én gondoltam. Az ilyen kérdésekre gondolok, mint pl.: Mi lehet a baj? Mi okozhatja ezt?...


2013. máj. 29. 00:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
10, ez mindenhol gyakori a gyakorin. Talán a humor kat. a kivétel.
2013. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

No igen, a gyereknevelés!

Abban a kategóriában szerinte még mindig az viszi a pálmát, amikor az anyuka kiakadt azon, hogy az óvodában a nevelők "az én kis aranyom" által csinált cirkuszokat, egyéb kis "apró disznóságait" nem tolerálták, és állandóan büntiben volt "az én kis aranyom".

Szóval a végén már csak röhögni tudtam, ahogy egymás után derültek ki "az én kis aranyom" disznóságai.

Szóval akinek esze van, az gyorsan rájött, hogy csak kitalált történet, de annyira "jól adta elő" a kérdező, hogy úgy szépen "bevitt bennünket málnásba", és szinte lehetetlenség volt belőle kikeveredni.

Nem tudom, valaki emlékszik-e erre?

2013. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert lusták. Vagy buták. Vagy ezek kombinálva.
2013. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!