Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Be voltam rúgva...

SEGÍTSÉG! Be voltam rúgva egyik este és elhívtam egy csajt a buliba facebookon, és nem akarom h eljöjjön, mert nem ojan a képen mint valójában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
buli, párkapcsolat, szórakozás

2013. jún. 2. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ma vasárnap van, úgyse ma lesz az a buli! 1 heted van arra, hogy megírd neki: ne haragudj, de közbe jött valami,nem tudok elmenni a megbeszélt bulira! Sajnálom
2013. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Első dolog: Ne hívd magad ezután férfinek...

Második dolog: Megbeszéled vele, hogy tárgytalan a meghívás.

Harmadik dolog: Az elnézését kéred.

Negyedik dolog: Ha mégis férfinek szeretnéd nevezni magad kihagyod az első három lépést és elmész vele bulizni. Jól érzed vele magad és ennyi. Gerincesség pajtás, gerincesség.

2013. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is,mielőtt innál,tanulj meg helyesen írni!

Amúgy meg, simán le lehet mondani,ha nem akarod hogy elmenjen!

2013. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól sztem semmi bajod nem lesz, ha egyet bulizol a csajjal (csak nem olyan ronda... bár ahogy az ilyen bulikirály tinisrácokat ismerem, nálatok már ha van rajta egy pattanás, már ciki kb.). Legfeljebb megmondod neki, hogy nem érzed, hogy működne közöttetek a dolog. Elég szemétség lenne lemondani, és ha már meghívtad, akkor nem illik visszamondani, mert nem ő tehet róla, hanem te, a hülyeséged miatt. Ha nagyon le akarod mondani, akkor mondd azt, hogy beteg vagy vagy közbejött vmi, és ne menj el a buliba, nehogy aztán ott legyen, és botrány legyen belőle.
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sz'tem meg ha a csaj profilképnek más lány képét használja,megérdemli hogy pofára essen...
2013. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol olvastad hogy más képét használja? Ilyet nem írt a kérdező. Egyszerűen máshogy néz ki mint egy előnyös profilképen.
2013. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!