Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jönnek be a...

Nekem miért nem jönnek be a mostani pasik?

Figyelt kérdés

A barátnőim folyamatosan áradoznak a foci csapat tagjairól. Az összes: háromszög alakú haj, kivágott felső, buggyos gatya, kint a boxeralsó... Az összes tükörben pózolja magát, meg feszít és mutogatja a hasát. Nem mondom, hogy nincs jó testük de könyörgöm, miért kell így pózolni? Nekem annyira nem tetszenek. Miért nem lehet normális hajuk meg ruhájuk? A baj az, hogy ez csak szerintem nem normális. Mindenkinek tetszik.

Az is zavar, hogy az összesnek a ribancok jönnek be. Nekem nincs nagy mellem meg nincs olyan jó testem. Nem hordok kihívó ruhákat.. De annyira nem vagyok szerintem ocsmány hogy senkinek se kelljek. Én nem akarok azért ribanc lenni hogy egy ilyen páva fiúnak kelljek. De nem akarok egyedül lenni.. Sehol sincs az igazi :( 16/L


2013. jún. 7. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért van valahol egy igazi..majd találkozol Vele. Türelem.
2013. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el van igazi. Még amúgy is csak 16 vagy rengeteg időd van megtalálni.
2013. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még bőven felesleges attól tartanod, hogy egyedül fogsz maradni.

A másik meg, kétlem, hogy csak ilyen srácok járnának középiskolába, maximum a többieket te nem veszed észre:)

2013. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet,én megértelek,én is így gondolom.Nekem volt sokáig önbizalomhiányom miattuk,azért mert nem jöttem be egyiküknek sem...Igaz,én nem tartom magam szépnek,de idősebb lány és fiú ismerőseim mindegyike azt mondja hogy miért nem hiszem el hogy szép vagyok,szóval olyan ocsmány csak nem vagyok.Én sem akarok egyedül lenni,de nem találkoztam ebben a korban olyan pasival aki normálisan néz ki,10 évvel idősebb pasival meg még sem kezdhetek,nem is kezdenék.Nem fűzök hozzá sok reményt,de azért a közeljövőben remélhetőleg megtaláljuk mi is azt a valakit aki normális,és mi iss kellünk neki.15/L
2013. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is utálom az ilyen ratyi rambókat. Lehet attól még jól öltözni meg adni az embernek magára és még sem kell ilyen ratyi rambónak lenni. Ez az ecset haj ha meglátom leszarom, hogy milyen jó ember annyira irritál, leköpném legszívesebben. Meg a hasonló lányok se jönnek be a ribancok bár egy kalandra vannak azok is tervezve hidd el.: D 20/f
2013. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak is. Nekem 22 éves koromig kellett várni, és akkor találtam hirtelen vagy 5-öt. 16 évesen ugyanúgy láttam a helyzetet, mint te most. Szóval nyugi.
2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"a mostani pasik" ezen jót nevettem.

Amit írtál, az csak egy réteg. Annyi féle pasi van még ezen a bolygón. Majd

ahogy idősödsz, folyamatosan nyílik a szemed, így egyre több lehetőséged lesz.

Nekem meg az a bajom hogy mostanra már minden férfiben meglátom a szépet, a jót. Így sok-sok párhuzamos dimenzióra lenne szükségem, hogy mindegyikkel tudjak kezdeni valamit (mert egyébként nem vagyok egy éjjeli pillangó típus, hogy egyiktől a másikig repdessek) addig meg marad a fejben álmodozás :)

25/L

2013. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaaj,de nem vagy egyedül itt vagyok én is,ugyanebben a helyzetben.15/L
2013. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem.Engem kifejezetten irritálnak.. Lehet ,hogy velem van a probléma ,de én közepes hosszúságú hajat szeretem , soha nem vettem fel női vagy ülepes nadrágot(habár mostanság elég nehéz normális nadrágot találnom), és a kivágott felsőket is elkerülöm. Szerintem soha nem volt ez normális... De muszáj elviselni ,nekem is nagyon sok barátom öltözködik így..Meg nekem nem igazán avval van a problémám ahogy öltözködnek ,hanem ahogy viselkednek.. Annyi tróger van ,hogy az már hietetlen.Áldom a szerencsém ,hogy az én baráti köröm nem ilyen.. Nem feltétlenül rossz ha valaki nem áll be a sorba. Biztos vagyok benne ,hogy meg fogod majd találni a helyed :) 17/F
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!