Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, van köztetek olyan,...

Lányok, van köztetek olyan, aki aktmodell, webcam modell, vagy hasonló munkát végez? Többi lennt

Figyelt kérdés

Ti kivel tudjáttalálok megosztani eket? Otthon eláruljátok?

Én nagyon rosszul érzem magam, hogy titkolnom kell, mert a közvélemény körülbelül sátánként néz ránk. (persze amikor neten nézegetnej, akkor nem panaszkodnak)

Kíváncsi vagyok, hogy vagytok e még hasonló helyzetben, mint én.



2013. jún. 11. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Végülis a te minkád is egy munka, nem kell emiatt elítéljenek téged. De azért tuti nem ajánlanm hogy mondd el bátran szüleidnek vagy barátaidnak mert tény hogy msáképp fognak rád nézni. Viszont barátok igazán meg kéne értsék hogy ez a munkád és semmi közük hozzá !
2013. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ, kedves válaszoló. :) Bár én már abbahagytam ezeket a munkákat, mert lelkileg nem bírtama titkolózást, de még mindig jó látni, hogy vannak, akik nyitottabban tekintenek a témára.

Szép napot kívánok!

2014. máj. 21. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!