Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csendben vagyok, az a baj,...

Ha csendben vagyok, az a baj, ha megszólalok, akkor meg az. Most akkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy egy nagyon csendes, nyugodt ember vagyok, emiatt gyakran megkérdezik tőlem, hogy miért vagyok ilyen.

Viszont suliban, munkahelyen is megfigyeltem már, ha nagy ritkán kinyitom a számat, azt teljesen feleslegesen teszem, mert vagy lehurrognak vagy úgy tesznek, mintha meg sem hallották volna. És ez rosszul esik. "Hagyj most a hülyeségeiddel... Ez eggyel több infó, mint amit tudni akartam." Ilyeneket kaptam már, pedig eskü, hogy nem vagyok sem bunkó, sem idióta.

Ilyenkor elmegy még az a maradék kedvem is a kommunikációtol, némasági fogadalmat kötök és a legszívesebben egy lakatlan szigetre költöznék.


21/L



2013. jún. 21. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad!
2013. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg azért nem fogunk beszélni egymással, mert összeveszünk.
2013. jún. 21. 20:54
 3/5 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok, csak azzal a különbséggel, hogy amikor társaságban megszólalok hirtelen mindenki elhallgat és rámnéz, de tudod ezzel a feszült figyelemmel . Nem kapok semmi negatív dolgot utána, csak nagyon zavaró tud lenni, de lassan kezdem megszokni :-)
2013. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a többi idióta nem tud/nem akar feléd nyitni... Ők elvannak a maguk kis világában, nem érdemes véletlenül se a társaságukat keresni. Gondolom ezek is olyanok, hogy egymás sz@r "viccein" meg röhögnek mint állat...
2013. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen bunkó nyomorékokkal nem is tudom,hogy egyáltalán miért állsz szóba!Említenél egy példát,hogy miért hurrogtak le?
2013. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!