Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El kell mondani a leendő...

El kell mondani a leendő lakótársnak, ha valaki leszbikus?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, odaköltözöm 1 csaj mellé, már elég sokat beszélgettünk és úgy gondolja, hogy én nagyon pasizósnak tűnök, meg biztos van barátom is. Nem nagyon akartam neki eddig elmondani,hogy nem ez a helyzet, mert féltem, hogy rosszallaná. Kell erről tudnia, vagy nem tartozik rá?
2013. júl. 23. 14:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%
Ezt te tudod eldönteni. Attól függ, hogy te hogyan viszonyulsz a dologhoz, mennyire szereted ha tudják rólad. Ha jó a viszonyotok akkor szerintem nyugodtan mondd el.
2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

szerintem nemfeltétlen kell msot elmondani.

majd ha nemlát pasikkal, meg semmi, és feltesz egy kérdést, vgay kijelentést hogy nem iylennek gondoltaklak ,közlöd vele hogy te más vagy.

2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
57%
én a te helyedben biztosan elmondanám h elkerüljem a későbbi kínos szituációkat.
2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én elmondanám, ha már elkezdett a szerelmi életedről beszélni. Pl. lazán megemlíteném, hogy pasim nincs, de barátnőm van.
2013. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
70%

Szerintem..hát, ha felmerül a téma mihamarabb mond el neki. Később ebből tényleg elég kínos szituk jönnének ki.

Igaz, nem tartozik rá, mert a te magánéleted de hát mégis egy ismeretlen csajjal fog együtt lakni aki leszbi.

Én lány vagyok, és őszintén, ha később tudnám meg, mikor már ott lakna a csaj, kicsit összeszorulna a gyomrom, elég kellemetlen helyzet lenne.

2013. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mond el,mert később kínos lehet. pl mesztelenül flangálna később kiderül,hogy a lányokat szereted és akkor vissza gondolhat,hogy mennyit pucérkodott vagy ilyesmi.

Persze nyilván való,hogy egy leszbikus lánynak sem jön be minden lány,de aki elsőnek azt hallja,hogy leszbikus az illető már minden mozzantára azt hiszi akar vmit.


Jobb ezeket előbb tisztázni :)

ha kedves és megértő a csaj nem lehet gond..

2013. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha már előveszi ezt a párkapcsolatosdi témát, akkor mondd el. Én is így szoktam "comingoutolni", megelőzve a kínos csöndet és a fogszívást. Mondhatni nem tartozik rá, meg közben mégis jó tudnia, ha már egyszer előveszi ezt az egészet. Ennyi. Ez csak egy tulajdonságod a sok közül.

Remélem, értelmes a lány és nem veri ki emiatt a balhét. (Nem kéne. Ha mégis, akkor no komment...)

2013. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, ha tudják, vagyis ha véletlenül megtudják, az nem érdekel, de magamtól nem szoktam csak úgy elmondani egy idegennek. Általában inkább a fiúk fogadják jól, de az érthető, miért.

Lehet, hogy tényleg jobb most elmondani, ha még egyszer felhozza a témát, szerintem elmondom, bár mivel elég kíváncsi, nem akarom, hogy ezen témázzon folyton, meg kérdezgessen. Utána viszont tényleg kiakadhatna, mert már voltunk együtt bulizni és azon siránkozott, én milyen szép vagyok és sok pasi kezd ki velem. Ha előbb jön rá, hogy nincs oka rám féltékenynek lenni, talán még meg is nyugszik.

2013. júl. 23. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Sőt, talán úgy veszi, hogy duplán fog jól járni veled, mármint a neked udvarlókat lepasszolhatod neki.
2013. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Úgy értem, szívfájdalom nélkül nyomulhat a nálad próbálkozóknál is.
2013. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!