Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen veszélyei lehetnek...

Milyen veszélyei lehetnek annak, ha valaki ismeri a nevemet meg a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, de tegnap a vonaton egy nagyon szájmenéses öregúr mindenképpen meg akarta tudni a nevemet meg a telefonszámomat, hogy ő majd bemutat a fiának. Aztán addig nyaggatott míg leírtam a papírra azt a telefonszámot, amit 2 éve elvesztettem a mobiltelefonommal együtt.17/L

2013. júl. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tudnak követni és esetleg megtámadni, másrészt telefonon zaklathatnak, vagy kikeresik, hogy hol laksz és amikor nem vagy otthon, betörnek hozzátok, stb.
2013. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum zaklathat, vagy ha vezetékes számot adnál, akkor esetleg megtudhatja a címed is, de ez most kizárt, szóval max hívogathat. A neveddel meg nem tud mit kezdeni, maximum valami közösségi portálon megkeres, de azt amúgy is megtehetné találomra, de ott pedig le is tudod tiltani, szóval nem probléma. Ha telefonon pedig zaklatna, akkor fel lehet jelenteni :P
2013. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan.

Gondolj bele közösségi oldalon millió ember látja a nevedet, iskolában 30an ha vagytok vagy voltatok egy osztályban,ott is tudták.

Telefonszám? Lehet ami most a tiéd az előtted egy drogdíleré volt! Éss?

Nem fog történni semmi ami téged veszélybe hozna.

2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Ahol én dolgoztam, oda rendszeresen járt egy bácsi, aki kitalálta hogy én egyek a fia felesége mert kedves és szép vagyok, továbbá okos is. :-)))


Valószínűleg a szemétben landolt a cetli. Vagy lehet, hogy hívogattak volna. De ügyesen csináltad.

2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!