Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez más életébe való beavatkozá...

Ez más életébe való beavatkozás? Ne foglalkozzak vele? Szólnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott szitu: hasonló helyzetben vagyunk sógornőmmel. ( Állásügyben egyelőre ígéreteink vannak) Nekem lejárt a szerződésem jelenleg munkanélküli vagyok, de van két lehetőségem amiről beszéltem már a volt főnökömmel. Igazából arra várunk,hogy megköthessék a szerződést velem.. csak még a minisztérium nem adta ki a státuszt.

Sógornőm szerződéssel van óvónő és tanító.. tavaly részt vett az iskola óvoda programban és most ez a szerződése lejárt.. elvileg az eredeti óvónői helyére mehet vissza az oviba, mert az ovival van szerződése. Ígértek neki helyett a suliban és másik társ sulikban is, tanítóként vgay ped. asszisztensként. lényeg sógornőm most éppen nyaralni van és sorra hirdetik meg az állásokat amikről úgy beszélt nekem,hogy egyik biztosan az övé... Velem ellentétben június óta( suli zárás óta nem érdeklődött még a lehetőségeiről)... látom a hirdetéseket ( mert én még mindig figyelem őket) és legszívesebben s.o.s szólnék neki... de nem teszem... mert már megjártunk olyan szinten, ohgy volt,hogy ismerős szólt nekünk,ohgy mos kéne beadni egy helyre a pályázatát sógornőmnek vigye be.. még aznap találkoztunk és szóltunk neki.. eltelt 3 hét mire bevitte a pályázatot.. persze,ohgy mást vettek fel.

Szóval szóljak,ohgy nehogy lemaradjon?


igazából nekünk már elegünk van abból,ohgy mi löködjük....



2013. aug. 10. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy smst, vagy egy telefonhívást megérdemel. Nem kell löködni, csak említsétek meg neki. Ne idegesítsétek magatokat rajta, ha nem adja be, ugyanis az az ő gondja, ő fogja megszívni.
2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak hívd fel és mond el neki, hogy van lehetőség megint. Innentől kezdve rajta múlik, hogy él e vele.
2013. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!