Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljam azt, hogy...

Hogy csináljam azt, hogy merjek visszaszólni ha valaki oltogat? És hogy legyek idegen környezetben is határozott, nem pedig visszahúzódó?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt jó lenne tudni, hogy fiú vagy lány vagy, hány éves. :) Nem mindegy.


Egyébként ha valaki oltogat, én egyszerűen felvonom a szemöldököm, megmondom, hogy senkit se érdekel, amit mond, és továbblépek. :D Nem szoktam lesüllyedni oda, hogy visszaoltom az illetőt, de hagyni se hagyom magam. Egyszerűen meg kell mondani, hogy nem érdekel téged a mondanivalója, és elmész.


A baráti társaságban pedig ha olyan a téma, amihez szívesen hozzászólnál, vagy van élményed, tapasztalatod az adott témával kapcsolatban, bátran kapcsolódj be te is. Ne félj, senki nem fog megenni. Húzz ki magad, mosolyogj, és nyugodtan kapcsolódj be. :) 19/L

2013. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* Baráti társaság helyett idegent akartam írni, elnézést a kis hibáért. :)
2013. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah én is ilyen vagyok vagyis hogy visszahúzódom idegen környezetben :) De az első vagy az elméletit javaslom hogy nem illik vitába keveredni nem etetjük a trollokat vagy okos enged szamár szenved dumák :D De én visszaszólok különben folytatják :) És idegen környezetben csak ne idegeskedj beszélgess az adott témáról ^^ Fel a fejjel :)
2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nos 17 éves vagyok o:

engem legfőképpen az zavar, hogy komor vagyok idegen emberek közt, persze az utcán nem vagyok gyáva, de ha egy idegennel kell beszélgetnem az még megy de ha egyszerre 3 vagy többel akkor már kissé nehézkes, próbáltam ezellen tenni de nem nagyon sikerült, és szeretnék megváltozni de fogaslmam sincs hogyan o:

egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :)))

2013. aug. 13. 18:20
 5/5 anonim válasza:

Regebben en se mertem megszolalni idegen környezetben. Nekem az segitett, hogy egyre többször jartam el es ezzel gyakoroltam. Szerintem menj el valahova sportolni vagy talalkozokra. Csinalhatnal diakmunkat is, ott is sok emberrel kerülhetsz kapcsolatba.

Elöször nehez lesz, de egy idö utan belejössz.

2013. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!