Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon honnan tudhatom...

Facebookon honnan tudhatom meg ha egy profil kamu?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szimpatikus, honnan tudhatom meg ha tem létezik?

Jó tudom telószám stb :D de mégis mi a többi rávezető kérdés stb, miből lehet észrevenni hogy kamu?


2013. aug. 18. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Profilképét behúzod google képkeresőbe,ha onnan van akkor kamu. Megkéred hogy fotózza le magát egy papírlappal a kezében amire a mai dátum van felírva. Skype videóhívás és így Te is látod Őt és Ő is téged. Remélem tudtam segíteni :)
2013. aug. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy #1 mondja, első körben a képére keress rá! Ha kihoz egy rakás találatot ugyanarra a képre, 100%, hogy kamu.

Aztán néha kérdezz rá amúgy lényegtelen dolgokra, mondjuk hány tesója van, vagy a kedvenc dolgaira... aztán 1-2 héttel később ismét rákérdezel. Ha különböznek, akkor meglehet, hogy kamu.

2013. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
jó de ha tényleg kamu, akkor annyira csak nem ostoba h kitesz egy netről leszedett képet, amit naná bárki megtalál pont így, ahogy írtátok :) most nem?
2013. aug. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
De, sokan gugliból szedik a képeket.
2013. aug. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, Skype, találkozás....
2013. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Találkozásra volt már olyan osztálytásam aki nem ment el.

Telefonra gondoltam én is

2013. aug. 18. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Van elég ismerőse? A kamu profiloknak nem szokott sok lenni, innen is ki lehet szúrni már esetleg. Vagy ahogy a kamureg műsorban is csinálják, írj rá egy ismerősére vagy többre, hogy mit tudnak róla, mióta ismerik, megbízható-e, ilyesmi.
2013. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja de ráírok és nem kamu a csaj elkezd hepciáskodni, de van fent rólla olyan kép hogy egy pasival van, a pasi meg ismerőse. szóval innen gondolom hogy nem, a képek életszerűek csak maga a beszédstílusa furcsa nekem egy kicsit. Vagy én fejlődtem ennyit csajozásba hogy ennyire megy?
2013. aug. 18. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
na de most mi is a furcsa és gyanús ???
2013. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha hepciáskodó? Ilyen emberek is léteznek.
2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!