Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy néhány férfi jobban pártolja a nem komoly kapcsolatot és a komolyat szinte kizárja? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy a testi vágyak kielégítésére egy ilyen kapcsolat "tökéletes" lehet, de én a mélyebb hátterére lennék kíváncsi, a "miértre".

Tudom, hogy ez is személyenként változik, de érdekelne a véleményeket, főleg idősebb (20 felett) férfiaké, akiknek volt komoly kapcsolatuk, de most már a nem komoly érdekli őket.


2013. aug. 28. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pofon egyszerű. Szabad vagy, mint a madár és közben ugyanúgy megvan a szex, meg az a kis szeretet, ami kell:)
2013. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, ahogy az első válaszoló írta. Aki nem akarja elkötelezni magát, az keres ilyen laza kapcsolatokat. Én is voltam ilyenben, de akkor is, és most is azt tudom elmondani, hogy ugyanúgy megvoltak abban is az értékek.
2013. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötöttségek kerülése,korábbi nagy csalódás,válás.Van,akinél bizonyítási kényszer minél több nőt,minél többször.
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2013. aug. 28. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit:)

Ez nem azt jelenti, hogy én is ezt preferálom, csak leírtam, hogy értsd:)

2013. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!