Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szlovákiáról levél küldése...

Szlovákiáról levél küldése Magyarországra, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Lehetséges Szlovákiáról levél küldés Magyarországra? Mert szeretnék küldeni valamit az egyik barátomnak. Szóval ha fel adom megérkezik hozzá? Illetve kb mennyivel fog több pénzbe kerülni általánosan? Milyen gyorsan ér oda?

2013. szept. 9. 20:28
 1/7 anonim válasza:

attól függ mivel küldöd vannak csomagküldő szolgálatok. De ha postával akkor mindenképp 2 nyelven írj rá minden info-t én angolul is rászoktam biztos ami biztos. Csak simán feladod kicsit drágább lesz kb 30-40%-al!


1 hét alatt oda szokott érni!

2013. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Infók alatt a címet érted?
2013. szept. 9. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én unokatesóm a fevidéken lakik, kiskoromban néha küldtünk egymásnak levelet. A szlovák címet szlovákul írtuk ulicának, a magyart meg magyarul utcának, az adott országban szokásos formában. A szlovák cím alá oda kell írni, hogy Szlovákia, a magyar cím alá, hogy Mad'arsko és ennyi. Mindig odaért a levél. Akkoriban kb. a duplája volt a belföldi levélnek árban.
2013. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem elsőbbségi, akkor kb. Egy hét alatt ér oda.
2013. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen a címet értem info alatt!
2013. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben!

Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek! :)

2013. szept. 10. 22:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha falura küldöm, akkor város helyett a falu nevét írjam?
2013. okt. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!