Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosem voltam vallásos, de egy...

Sosem voltam vallásos, de egy csoda hatására rájöttem, hogy mi a helyes út. Kérem ne nevessen ki senki, de van néhány ember, főként zenészek, akik nem hisznek Jézusban, most fiatalok és kitombolják magukat, attól félek a pokolra fognak kerülni?

Figyelt kérdés
számít ha imádkozom értük?
2013. szept. 10. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki oda jut, amiben hisz.
2013. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Te mekkora csökevény vagy...


De azért elejtek egy komoly gondolatot: Vajon milyen Isten az, aki azért juttat pokolra valakit, mert az nem hisz benne ?! Ennyi.


Inkább imádkozz értem kérdező... azért, hogy a 3. menet után a barátnőmmel legyen energiám egy negyedikre is. Imádkozz ezért kérlek.

2013. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Mi volt az a csoda? A média teljesen behálózott?

Minden mostani fiatalt a média rontott el. A trendi műsoraival, trendi zenészeivel. A média a felelős!

2013. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj. Ha a teremtést így elszúrta a pokol biztosan kellemesre sikerült!
2013. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen számít. Imádkozz értük őszintén, és a saját szavaiddal.
2013. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sajnos eljutottunk abba a korba, amikor a hit ciki értem, köszönöm a hülye válaszokat is.... tapasztalatnak jó lesz. mondanék egy pl: Freddy Mercury meleg volt, de nem szeretnék arra gondolni, hogy senki sem imádkozott érte, mert a pokol félelmetes hely ...
2013. szept. 11. 16:20
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki!

Egyszerűen ezt gondoljuk. Nem érdekel minket a hited.

2013. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit gondolnak, mi a véleményük és, hogy milyen a viselkedésük például az emberekkel!
2013. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
rendesen bánnak másokkal, és amúgy pártolják a békét meg minden....
2013. szept. 12. 06:16
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Igen, végre eljutottunk oda, hogy ciki felnõttként gyermeteg mesékben hinni, hát ez tényleg tragikus... :(

Eljön még az az idõ mikor még csak emlékezni sem fog senki Jézusra, Istenre, meg a többi kitalált mesehõsre.

2013. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!