Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van olyan nagy igény a...

Miért van olyan nagy igény a mulatós zenére?

Figyelt kérdés
Semmi mulattató nincs benne. Azt a zajt, amit kreálnak, közel sem színpadra termett emberek teszik. A hangjuk éneklésre egyáltalán nem alkalmas. A színpadon csak össze-vissza csápolnak, kurjongatnak, olykor megkérdőjelezendő, hogy az értelmi szintjük valóban az emberekéhez hasonlítható-e. Ami pedig igazán kiborít, az a szöveg. Általában érthetetlen, hisz annyira rossz a hang és a megvalósítás, de amikor kivehetőek a részletek, hát az valami borzalmasan silány. Egyszerűen nulla kreativitás, semmi értelme annak, amit mondanak, mintha csak szavakat raknának egymás mellé véletlenszerűen, a témájukat tekintve is szűkösen állnak: bánat vagy öröm, ez a kettő. Annyira igénytelen, rossz, értékelhetetlen, zenéhez közel sem hasonlító produktum, de mégis, emberek ezrei találnak ebben "szórakozást". Persze, most írhattam volna a fiatalok körében elterjedt, techno-dnb-rnb ugyancsak zenétől távol álló műfajokról, így muszáj megkérdeznem: Miért nincs igény a ZENÉRE?
2013. okt. 30. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a mulatós mint tradicionális szokás maradt fenn, legalábbis ahol én élek. Esküvőkön, bizonyos jókedvű összejöveteleken meg a hasonló alkalmakkor van csak mulatós és a jobbik fajtából. Máskor meg néha apám de inkább a nagyszüleim hallgatnak mulatóst.
2013. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valahol minősíti az embert, hogy milyen zenét hallgat. Egyébként én sem szeretem a mulatós zenét, de ha valakinek az tetszik, hát hallgassa, csak ne a közelemben. :P

Egyébként én rockot és komolyzenét szoktam főként hallgatni, de más stílusoktól sem feltétlen zárkózom el, ha igényes. Egyébként a musicaleket is kedvelem, bár azt nyilván színházban érdemes megnézni. Nekem egyébként fontos a zenénél az igényes szöveg, az élvezhetőség, kreativitás, és hogy valódi hangszeren játsszák(ennélfogva a gépi zenét nem tekintem zenének).

Ill. azzal, hogy a rock durva nem feltétlen értek egyet. A rocknak nyilván több típusa is van, de pl. a klasszikus rockot egyáltalán nem nevezném durvának (pl. Guns N' Roses). A metalnak vannak olyan változatai, amik tényleg durvák. De hát kinek mi tetszik.

2013. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Voltam már igényes mulatós buliban. Nincs semmi rossz ebben a műfajban, persze ha a normális dalokat vesszük. Vidám, könnyed hangulatúak, lehet őket énekelni, én szeretem a mulatóst olyan helyeken, ahová tényleg illik (pl. esküvő).
2013. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ill. azzal, hogy a rock durva nem feltétlen értek egyet. A rocknak nyilván több típusa is van, de pl. a klasszikus rockot egyáltalán nem nevezném durvának (pl. Guns N' Roses). "


Jó pont. Rock alatt a saját, black metal vonulatomat értettem, amit én ugyan imádok, de vidám társaságban (pláne nem közös zenei ízléssel rendelkező társaságban) biztos, hogy nem ezt választanám, hanem akkor már inkább a mulatósat.. jó részegen :P

2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És mi az igényes zene? Válts meg minket kérdező! Gondolom a rock... Ez is egy iszonyat beszűkült látókör, hogy az elektronikus zenék vagy éppen az r&b szar, mint az, amit például az egyik válaszoló reprezentál, azzal a válaszával, hogy azért hallgatnak mulatóst mert arra jó inni, és másra nem lehet mulatni, mert a rock/metál az kemény, a reagge füves, a rap/hip-hop obszcén, a pop meg gagyi. Sajnálom az ilyen embereket akik ilyen szűk keretek közt élnek... nem szívesen lennék a világukba.
2015. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok a buta.

Kb olyanok hallgatják,akik egyben migránsoznak,meg benyalnak mindent marhaságokat.

Igaza van egy előttem szólónak,az sokat elárul egy emberről milyen zenét hallgat.

Aki mulatóst hallgat,annak általában a hétköznapi életben sincs valami kifinomult igénye,egyszerű proli ember.

2018. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!