Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetnénk barátok azután is,...

Lehetnénk barátok azután is, hogy elmondja, hogy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Sokat szoktunk beszélgetni, de mindig én írok rá, meg én kérdezek a legtöbbet. Most elgondolkoztam, hogy megkérdezem, hogy tetszek e neki, vagy hogy mit gondol rólam.... De ha mégse tetszenék neki, hogy lehetnénk továbbra is barátok?

15/L


2013. nov. 21. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Két ember nem azért barát, mert kölcsönösen tetszenek egymásnak nem? Sőt a barátság szempontjából jobb is lenne, ha nem tetszenél neki, mert akkor később sem akarna többet és így nagyobb esély van arra, hogy barátok is maradtok.
2013. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy én többet szeretnék, mint barátság. De attól félek, hogyha mégsem tetszek neki, akkor nem tudnánk barátok maradni úgy, hogy tudja, hogy tetszik nekem, és én is tudom, hogy én nem tetszek neki..
2013. nov. 21. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt... megmondtam neki (levelet írtam -.-) majd hazamentem, majd facen tudtuk csak megbeszélni, és úgyanúgy megyvagyunk. Másnap ugyan 1.-2. órában egy kicsit odébb húzódott, meg másokkal lógott, de aztán elkezdtünk beszélgetni és minden normálisan ment. Igaz, hogy sokat segített, hogy csak facen beszéltük meg ezt a problémát és nem láttuk egymást, mert az elég kiborító lett volna...
2013. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!