Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Problémának számít ha nem a...

Problémának számít ha nem a saját korosztályom felé érdeklődöm?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy teljesen visszataszítónak találom a saját korosztályom(13-15). Úgy értve, hogy nem látom bennük csak a bunkó és elkényeztetett kis "suhancokat". Más részt azért találom őket taszítónak mert nem tudom elképzelni hogy lesznek képesek felnőtt emberként dolgozni, hogy ha elvannak kényeztetve. Én meg pont nem vagyok olyan hogy mindent megkapjak és nem is akarok mindent megkapni, nem pasizok, nem mutogatom magam, nem kenek két kiló betont az arcomra és nem tudom hogy van e olyan korombeli akiben meglehet bízni, vállalja a felelősséget, és nem anyuci szoknyája alá bújik ha valami problémája akad. 20 év körüli emberekkel gyorsabban megtalálom a közös hangot.(és sokkal hamarabb bele zúgok egy 20 évesbe ezek által sőt, a saját korosztályomból egy fiú sem tetszett még) Úgy érzem sokkal megbízhatóbbak és felelősség teljesebbek. Lesz ezzel valaha problémám akár kapcsolatok-párkapcsolatok céljából vagy más ilyenből? tudom hogy sokan most küldik a lenéző üzeneteket hogy én is egy elkényeztetett gyerek vagyok (pedig nem) de azért várom a megértő és pozitív válaszokat is :)

2013. dec. 14. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

13 évesen én is azt gondoltam, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter...

Milyen felelősséget kell vállalnotok? Hogy nem tanultatok a töridogára és karó lett?

Az, hogy nem érdekelnek a korod béli pasik, annak szerintem az az oka, hogy te sem őket. 20 éves pasik meg... Hát igen, gondolati szinten bármi lehet.

2013. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl nem úgy állok neki hogy majd valaki megcsinálja. nyáron rokonoméknál szoktam dolgozni. Azért hogy felnőtt koromban ne az legyen hogy: hú ehhez nincs kedvem vagy hogy hanyagoljuk mert nincs kedvem hozzá.
2013. dec. 14. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig úgy is az lesz
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem.
2013. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekelnek a korodbeli pasik, mert még túl éretlenek. Ennyi idősen engem sem érdekeltek. Most meg az idősebbektől irtózok.
2013. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem probléma, viszont a gondolkodásmódod attól, mert komor és megkeseredett, még nem lesz érett. Nagyon kisarkítva látod a dolgokat, de ettől még nem leszel érett.
2013. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vannak tizenéves lányok, akik például SeanConnery-be szerelmesek,

pedig ő már elmúlt nyolcvan éves...

2013. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!