Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy új osztálytársam, mit...

Van egy új osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy újlány osztálytársam, nagyon átlagos feje van, de nem ronda. És pár napja van a suliban, máris flegma még a tanárral is, senkinek sem szimpi egyre jobban kezd mindenkinek unszimpi lenni. És engem a fiúk, engem tartanak a legszebb lánynak mar osztályban , es ez neki nem tetszett es ask.fm-en ki kezdett névtelenül, egyszer nevellel mert nem vette észre. Mit tegyeknh lealljon es hogy elmenjen innen?

2014. jan. 10. 05:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L vagyok, gimis, mindjárt 16.
2014. jan. 10. 05:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha senkinek sem tetszik, amit és ahogyan csinál, és nem is foglalkoznak vele, akkor abbahagyja. legalábbis, nem lesz sok értelme pörögnie, a végtelenségig.

+

- szokjatok már le a "flegma" szóról! feláll a szőr a hátamon, hogy az utóbbi 1-2 évben ez lett a nagy divatszó, hogy "flegma". broáf. mondd azt, hogy nagyképű vagy nagypofájú, vagy akár azt, hogy bunkó. "flegma"... jaj. (bocs, de megőrülök...)

- húúúhaaa. kérdezett névtelenül az ask.fm-en? aztán névvel?! és akkor, mi van? sz@rd már le a fejét.

- ha pattog és te reagálsz, akkor nyilván tovább pattog. keresi a figyelmet. ha figyelmet kap, az egy biztonsági rés. fogd fel így. ha elkezdesz feszengeni miatta, ő ezt 100%, hogy megérzi - aztán ráerősít. tudom, hogy nem könnyű hátradőlni és nagyvonalúnak lenni, de próbáld ki.

- kit érdekel, hogy téged tartanak a "legszebb lánynak", ő pedig "átlagos feje van, de nem ronda" kategória?! nem állítom, hogy te szép vagy, azt sem, hogy ő a szép, mert a szép egy baromi szubjektív fogalom, kinek mit jelent (és kit mi befolyásol a véleményalkotás közben). te így nézel ki, ő meg úgy. és kész. ennyi. se több, se kevesebb.

2014. jan. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kifejtenéd, hogy mi az az ask.fm és mit takar, hogy kikezdett és mi a nevellel, akkor tudnék segíteni.
2014. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
barátkozz össze vele.
2014. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó ötlet, hiszen ő új, nehéz helyzetben van Köztetek. Ti régen ismeritek egymást, így kiismeritek magatokat a társaságban. Ő nem.
2014. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy valamelyik nap lepontoztak egy olyan kérdésnél, hogy a gimnazisták csak ivással tudják feloldani a suliban lévő feszültségeket. Mire én megkérdeztem, ugyan milyen feszültségek lehetnek a gimiben, amit csak így lehet levezetni.

Most már látom, hogy bizony vannak ilyenek. :S

2014. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyedül érzi magát (akkor barátkozni kell vele)vagy csak nagyképű és akkor az osztály előtt meg kell mondani neki a frankót.
2014. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!