Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vásáról vaterán és hasonló...

Ki vásáról vaterán és hasonló helyeken, hamis márkajelzésű ruhákat?

Figyelt kérdés

Megvoltatok elégedve a mínóségével? És miért nem inkább a jobb minőségű 2-3ezer ft tal drágább eredtitt vetettel?

A nav és a vám nem ellenörzi őket?


2014. jan. 16. 14:48
 1/2 anonim válasza:
Tavaly nyáron vettem ott 5ezer Ft-ért ilyen hamis converse cipőt.. Kinézetre, anyaghasználatra én meg voltam vele elégedve, leszámítva azt hogy valamiben MÉGIS csak más volt mint az eredeti mert úgy feltörte mind két kislábujjamat hogy majd meg haltam tőle.. 3 hónapot bírt a cipőm. Inkább összeszedem a pénzt egy eredetire ami évekig kihúzza. Ezen kívül vettem már kamu RayBan és Prada napszemüveget. Azokkal nincs bajom. :)
2014. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja igen, és a vám nem ellenőrzi ezeket, mivel ajándéktárgyként vannak csomagban küldve, szóval mintha egy rokonod küldené neked:)
2014. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!