Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha 12/f...

Az jónak számít ha 12/f vagyok és 60 fekvőtámaszt egyszerre birok megcsinálni?

Figyelt kérdés
1 éve edzem magam és már megy a 60 szabályos fekvő plusz 150 felülés egyszerre. Volt már hogy gyulladt be a lapockám de az a súly emeléstől. Nem Schwarzenegger akarok lenni(szóval nem súlyemelő) csak szimplán izmos és kész nem vagyok alacsony sem viszonylag jó 171 cm de törpe sem akarok maradni a súlyemelés miatt!

#fekvőtámasz #felülés #Schwazenegger
2014. jan. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az jó tesó pár év és félni fognak töled!
2014. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
plusz vizilabdázom is melette. bár nem az a célom hogy féljenek tőlem de azért kösz:).
2014. jan. 21. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyszerű. Ha én ennek az 1/60-át tudnám teljesíteni, már boldog lennék. :) 14/f


Fizikai képességeim (pl. fekvőtámasz) egyenlőek a 0-val. :/

2014. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 évesen 60 fekvőtámasz nagyon jó. Ha izmos akarsz lenni, de nem akarsz úgy kinézni, mint egy testépítő, akkor az is elég, ha nem hagyod abba a vízilabdát, a 16-17 éves vízilabdázókon már látszik, hogy nagy darabok.

Amúgy Arnold Schwarzenegger testépítő volt (meg kőműves, meg színész meg kormányzó), de súlyemelő nem. Az más.

2014. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
izé én is testépítőt akartam írni csak nem ez jutott eszembe D:
2014. jan. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!