Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Rajzszakkörre szeretnék járni. Korábban már jártam valakihez, de nem rajzoltam, maximum kétszer. Ennek nem tudom a konkrét okát, pedig sokat gondolkodtam róla. Nem tudom megmondani, hogy akkor mi lehetett a baj, de azért jutottam valamire. Most szeretném újra megpróbálni, úgy érzem most sikerülne. Rajzolnék mert valóban akarok, talán jobban mint ezelőtt és be is szeretném bizonyítani, hogy képes vagyok rá. A szüleim viszont nem engedik meg. Én megértem, hogy nem bíznak bennem annyira a korábbi eset miatt. Többször próbáltam velük beszélni, de eddig nem túl sikeresen. Mikor előhozom a témát, alig tudok 4 szót szólni, rögtön tiltakoznak vagy otthagynak. Végig sem hallgatnak. Mondtam, hogy keressünk valaki mást, aki foglalkozna velem, ne a régit, mert őt nem igazán szívlelték, bár nem is találkoztak. A válaszuk egy határozott nem volt. Azzal is tisztában vagyok, hogy a pénz nálunk sem a kertben terem a fákon, ezért felhoztam, hogy én fizetném a foglalkozásokat. Ez a pénz nem a tőlük heti/havi szinten kapott zsebpénz. Persze, ennek nagy része is tőlük származik, de máshonnan ennyi idősen nem nagyon lehet pénzt szerezni (születés-, névnapokból, sorsjegyekből, verseny nyereményekből gyüjtöttem). Így sem egyeztek bele. Nem tudom mit tudnék még ajánlani az ügy érdekében. Gondoltam már rá, hogy titokban eljárok, de úgy is kiderülne és nem is szeretném őket átverni. Viszont más már nem jut eszembe...

2014. febr. 15. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is titokban járok, mert nekem is ugyan ez van :/ Csak nekik az én szüleimnek a "fölösleges" szó a mániájuk. A pénzt rá általában össze tippmixelem. És kapok elég zsebpénzt hogy az fedezze.
2014. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem félsz, hogy lebuksz vagy hogyan oldod meg? Mármint mit mondasz hol vagy?
2014. febr. 15. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Suli után egyből kezdődik, csak kicsivel arrébb. Szóval egyszerűen azt mondom otthon hogy tovább tartott a suli. Már fél éve ez van. Felfogták.

2014. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!