Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai emberek miért ilyenek?

A mai emberek miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az emberek 95%-a, aki a hirdetéseim során felkeres, hihetetlen dolgokkal áll elő. Pl. elpostázom neki az adott ÚJ márkás ruhát címkével mindennel, aztán közli, hogy még se kell neki és még örülhetek ha visszaküldi, mert nem is fizet meg semmi. Utána pedig visszakapom kivágott embléma nélkül vacak módon az adott terméket. Vagy pl mindketten a város másik részében lakunk, nem ám azzal áll elő, hogy akkor félúton találkozzunk, hanem ekkor és akkor legyek itt és ott. Meg van olyan hirdetésem is, ahol ingyen odaadok tárgyakat, amire már nekem nincs szükségem, csupán érte kéne jönni, erre közlik, hogy hát kéne a dolog, de vigyem ide és ide ekkor...

Én nem értem mi van a mai emberekkel? Miért ennyire önzők és miért veszik a másik embert semmibe?



2014. márc. 9. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg rengeteg hasonló szituáció, hogy pl elmentem a kedvéért messzebbre és akkor nézegette fél óráig és akkor közli, hogy nem kell neki... semmi empátia nincs már? Elveszett az emberekből? :(
2014. márc. 9. 20:56
 2/8 dani900 ***** válasza:

Egyáltalán nem ugrálnék semmi hülye kívánsága szerint.

Egy dolgot megtanultam: ha nem tudok a környezetemen változtatni, akkor magamon fogok.


Hasonló területen dolgozom, kereskedelemmel foglalkozom, többek között, és az a tapasztalat, hogy minél többet engedek meg egyszer, annál többet várnak el. Egy a lényeg: te vagy az eladó, ő a vevő, ergo, ha neki kell az amit eladsz, akkor teljesíti a feltételeidet. Ha nem akarja, vagy másképp kéne, vagy azt akarja, hogy még te tegyél neki szívességet, akkor gondolkodás nélkül elküldeném.


Az utolsó kérdésre: Mert hagyod.

2014. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább úgy fogalmaznék,hogy pofátlanul szemétláda,hogy miért ilyenek?mert ma mindenki azt hiszi,mindent megtehet már,ez van!
2014. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es igazad van, de sajnos újra és újra belekerülök az ehhez hasonló helyzetekbe, mert mindig ott van bennem sajnos nagyon is naívan a remény, hogy létezik még normális ember. Igazad van, nem kéne hagynom... :(

3-as én tényleg nem értem, miért hiszi ezt mindenki? Reménykedem, hogy létezik még 1-2 normális emberke is...

2014. márc. 9. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy-két normális ember létezik százból, ezerből... :D
2014. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előre közöld, hogy csak nálad nézhető meg a termék. Ha ez nem megoldható, vagy a helyszínen megveszi, vagy nincs miről beszélni.

Legyél szigorúbb. Ha nem jönnek be az ingyen cuccért, kapják be, lesz olyan, aki majd érte megy.


Én főleg vásárolni szoktam hirdetések/netes piactér alapján, és egyeltalán nem úgy gondolkodok mint a te vevőid. Az eladó szava többet nyom a latba a helyszín, időpont egyeztetésnél.

2014. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mostantól szigorúbb leszek és határozott. :)

2014. márc. 10. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
eddig is így kellett volna,mindig szigorúbban kell nézni az emberekre..légy szkeptikus,még az is jobb,mint ha naivan bedőlnél bárki nyomorának.Finoman szólva :D
2014. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!