Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi vagy női logopédust...

Férfi vagy női logopédust válasszak? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy logopédushoz, egy kedves idős néniről van szó. Eddig két alkalommal voltam nála, azonban úgy érzem, hogy nem tud kellőképpen motiválni. Tudom, hogy elsősorban magamban kell elhatároznom a változtatáshoz a dolgokat, de úgy érzem, hogy valami mégsem stimmel. Ti mit tennétek? Adnátok ennek a dolognak még egy pár alkalmat vagy keresnétek mást? Egyébként 22 éves lány vagyok, a másik logopédus, aki szóba jöhet, egy fiatal srác.

2014. márc. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
22 évesen nem tudsz beszélni? Vannak bajok...
2014. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, építő jellegű hozzászólást. Azt azért nem mondanám, hogy nem tudok beszélni, mellesleg azt sem tudod, hogy miről van szó. Úgyhogy légyszi, kímélj meg magadtól. :)
2014. márc. 13. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló valóban egy jó nagy bunkó volt, ne foglalkozz vele.

Én is jártam, amikor kicsi voltam, ugyanis erősen raccsoltam, viszont szintén váltani kellett. Úgy fogtam ki, hogy egy kb. 40-es pasihoz kerültem, aki eléggé kemény jellem volna és emiatt is sikerült ezt korrigálni bennem.

Tesóm dadogott, viszont abból már sajnos ő nem tudta kigyógyítani, mert a dadogás legtöbbször neurotikus és ijedség miatt történik, illetve jön elő. Oda már komolyabb kezelések kellettek.

2014. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Kérdező, miért szeretnél járni logopédushoz? Privátban is elárulhatod.
2014. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne kipróbálni a másikat is, mielőtt végleg döntesz. Mi a beszédhibád?
2014. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!