Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tiltsam le faceboo...

Szerintetek tiltsam le facebook-on vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy huszon pár éves ember, aki egykor nagyon nyomult, főleg facebook-on, de mindig lekoppintottam, nem írtam neki vissza, stb. Ma már rám se mer írni, ha eljön hozzánk (apám néha el szokta hívni csak úgy), bámul engem, én igyekszem úgy intézni hogy ne találkozzunk, de legtöbbször este jön, akkor meg hova mennénk?

Szóval bár facebook-on nem mer rám írni, mindenemet belájkol facebook-on, amit felrakok, akár kép, akár megosztok valamit, bármit, van hogy hozzá is szól, odaír egy mosolygós smiley-t. Ezzel, hogy ezt csinálja, nekem azt jelzi hogy fenn van, iszonyatosan irritál ez a személy, még senki se irritált ennyire. Talán az irritál a legjobban, hogy ennyire nyomul. Egy 25-26 évesről van szó. Szerintetek milyen gesztus lenne a részemről ha letiltanám, pedig apukám ismerőse? Vagy csak töröljem az ismerőseim közül? Ti mit tennétek a helyemben? A válaszokat előre is köszönöm!

18/l



2014. márc. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire irritálna, akkor simán törölném. Nem igen tartom fontosnak, hogy apud ismerőse. Ha meg megy hozzátok, maradj a szobádba, és nem kell nézegetned, meg ő se tud téged nézegetni. Ha meg továbbra sem hagy békén szólsz apádnak, hogy állítsa le, mert nagyon utálod már.
2014. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem adsz neki egyértelműbb jelet, hogy idegesít, addig ezt fogja csinálni.

Nyilván lát valamit néha, ami meggyőzi arról hogy van esélye.

Ha letiltod, akkor nem fog látni egyáltalán a face-n.

2014. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Tiltsd le és mond el neki személyesen is hagy hagyjon békén.Sajnos jobbat nem tudok javasolni.
2014. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Töröltem az ismerőseim közül, de ha továbbra is idegesíteni fog, pl üzenetet küld, bejelölne, stb, akkor tényleg letiltom.

2014. márc. 27. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!