Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni ilyenkor?

Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha pld belém köt valaki és elkezdünk veszekedni kiábálni,stb.

És én pld olyat mondok hogy "te olyan bunkó vagy anyád nem nevelt meg vagy mi?"

És ő azt mondja hogy az anyám kiskoromban meghalt.

Persze erről én nem tudnák.

Ilyenkor mit kellene mondani?Tökre beégnék.(Nem történt még ilyen velem csak kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok?!


2014. ápr. 4. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanék semmi ilyesmit. Pont azért, mert sosem tudhatod.


Ha szidsz, az embert szidd magét, de ne keverj bele mást (az anyját se)

2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ ki, ha ismerős akkor húzz a francba, dumával ellehet intézni, ha egy idegen ember kötne belém pl azért mert izmos vagyok és keménynek látszom, akkor még jól össze is verném.

Jah és azt értsd meg, bárki köt beléd, nehogy Te szabadkozz mert leégsz a szemében!

21F

2014. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az anyázós játszmákat kell elkerülni. Ha nem lehet kitèrni, akkor az "olyan tuskó vagy, hogy tavasszal metszenni kell" típusú inkább vicces fordulatokat használni. Nekem mostanában a minden áron nyugdtnak látszani technika jött be. Ilyenkor nincs anyázás, az ellenfèl meg ajtomatikusan vesztett.
2014. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy idegen emberre gondoltam.

És ha csak véletlen mondanék ilyet,mert tényleg neveletlen,bunkónak látszana?

2014. ápr. 4. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Mert tuti rosszul esett annak az embernek, hogy a halott anyukáját szidtad.
2014. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!