Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rágalmaznak ok nélkul?

Miért rágalmaznak ok nélkul?

Figyelt kérdés
A gimis évek alaltt,szinte állandoan otthon ultem, csak tanultam. Félévente jártam diszkoba. Mégis olyanokat hallottam vissza magamrol tobb embertol is, hogy akárkivel lefekszem, pedig nem voltak egyéjszakás kapcsolataim. Csak 2 komoly kapcsolatom,ami évekig tartott. Az ismeroseim szerint csak irigységbol beszélnek ilyeneket,mert szépnek tartanak. Más is volt ilyen helyzetben?

2014. ápr. 19. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül teszik. Próbálják elhelyezni magukat a szociális hierachia-rendszerben, ehhez pedig az kell - ez a leggyakoribbb - hogy legyen kin taposni. Téged is próbálnak bevonni a maguk módján a maguk kis primitív játékukba, szereplő vagy, jobbanmondva kívülálló, így bábu, felhasználnak a maguk javára, ők így érzik, hogy a maguk javára. Ha pedig csak néha jelensz meg, akkor minden folytatódik a onnan, ahol a legutóbbi kitaláció abbamaradt. Ha meg ténylegesen szép vagy, az plusz 1 ok, így probálják meg magukat eladhatóbbá tenni, a többi előtt, saját maguk előtt, mivel saját kútfőből/kinézetből nincs mit meríteni és virítani, így a másikat próbálják ledegradálni, hogy többnek tűnjenek. Alapos nevelés rájuk férne. A jelenség olyan tömeges azonban, hogy nem létezik nevelési módszer erre fiatalfelnőtt korban már (kivéve egy kiadós, személyes trauma). Sokan ki sem növik. Pár, tényleg csak pár neveltetés olyan, hogy az ilyen módi nem nyer teret. A legtöbb gyerek elba/\szott, majd ezen elb/\szottság mentén folytatják cseperedésüket. Az eredményt tapasztalhatod magad is. Üdv az életklubban.
2014. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos. Megerősítem én is.
2014. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na most kérlek rágalmazni csak ok nélkül lehet, mert ha igaz amit mondanak, akkor az nem rágalmazás.
2014. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Nem úgy kell érteni, hanem hogy ha mondjuk okot adsz rá, mert bántottad őket.
2014. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!