Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a boldogság és a nyugalom...

Mi a boldogság és a nyugalom titka?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretet és lelki érettség-gazdagság.
2014. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmazhatjuk egyszerűbben is: szeretni tudás, amit ma nagyon nagyon kevesen tudnak. Úgy szeretni ahogy a másik embernek a legjobb, és legépítőbb.
2014. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pozitív hozzáállás, nem állandó panaszkodás és elérhetetlen álmok miatti kesergés. Tudni kell örülni annak, ami jó. Élvezni kell tudni a pillanatot, az órákat, egy-egy napot, mert olyan nincs, hogy valaki minden nap, a nap 24 órájában boldog.

Kell hozzá önismeret, hogy tudjuk mire vagyunk képesek, hogy ismerjük, hogy mi tesz minket boldoggá. Kell bátorság, hogy ha szükséges, merjünk változtatni. Kell magabiztosság, hogy merjünk élni és nem mindig másoknak akarjuk megfelelni.

2014. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kettessel értek egyet; ha az nem tetszik, akkor gondolkodj, informálódj minél kevesebbet.
2014. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl ha nem nézek tévét, nem hallgatom a sok idióta reklámot, és hetekig nem is hallok politikáról, akkor egész nyugodt vagyok :) (ezt múltkor figyeltem meg magamon, mikor egy hét természet után, meghallottam a tv-t)


Komolyra fordítva: tudni kell örülni minden apróságnak, el kell fogadni a dolgokat úgy ahogy vannak, legalábbis azt amin nem tudsz változtatni. Amin meg tudsz, azon meg változtass, csak ne stresszelj közben.

A másik meg, valakitől hallottam, és nagyon jó módszer, - hogyha érzed hogy megy föl a pumpa, akkor gondold végig, hogy ez fog e számítani egy óra múlva, holnap, vagy egy hét múlva. Az esetek 99%-ban rájössz, hogy nem, és mindjárt meg is nyugszol :)

Meg fontos még, hogy néha magadba is kell fordulnod, és végiggondolni, hogy mi miért történik.

2014. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!