Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van az hogy 15 évesen...

Mért van az hogy 15 évesen tudom, hogy én nem Európai csajtól akarok majd gyereket?

Figyelt kérdés
Azt akarom,hogy különleges legyen a gyermekem .akár neve miatt vagy a kinézete miatt. Én is csak 75 százalékig vagyok magyar a többi török! Miért alakult ez igy ki,hogy csak egzotikus csajtól?

2014. máj. 23. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mert bedőltél a média nyomásának, mi szerint te vagy a körülötted élők csak akkor lesznek különlegesek ha elütnek a normálistól. Valamint annak a divatnak, hogy ha két fehér európai jön össze az már unalmas, átlagos (vagy még azon is aluli) de ha valaki félvér az már figyelemfelkeltő.

Valószínűleg unalmas vagy és középszerű, senki se foglakozik veled, így a gyerekeddel akarsz kitűnni.

2014. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élő példája vagy a média agymosásának. Mi az, hogy 75 % Magyar? Hogy jött ki?Nézd már meg a személyidet mi van beleírva az állampolgársághoz! Ha egzotikum kell menj oda egy cigó csajhoz az is eléggé elüt az europid rassztól. Vagy az nem menő mint egy török vagy latin?
2014. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont.


MI lenne, ha azért lenne különleges a gyereked, mert mondjuk úgy neveled, hogy értelmes legyen, és normális? Tudom ez jóval nehezebb, mint egy nem európai csajt teherbe ejteni, mert míg az utóbbi fél óráig tart, az amit én ajánlok évekig.



Amúgy elég súlyos értékelési problémáid vannak, ha azt hiszed, hogy valaki attól lesz majd különleges, mert a neve Radiátor, a bőrszíne meg zöld.

2014. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy most, 8 év múlva itt fogsz sírni, hogy még szűz vagy és a kutya se néz rád...
2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te izé,nem azt mondtam h nem akarok Európai lánnyal szexelni csak gyermeket nem! Ez a kettő nem ua.
2014. máj. 23. 16:59
 6/6 anonim válasza:
15 évesen még én is szamuráj férjet akartam magamnak. Azóta eltelt még ugyanennyi idő és ma már csak vigyorgok ezen, ha néha eszembe jut.
2014. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!