Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Székesfehérvári Alba Plázában...

Székesfehérvári Alba Plázában fizetőssé tették a mosdó használatot, beléptető kapuval és biztonsági őrrel ellátva. Láttatok már ilyen szánalmas dolgot?

Figyelt kérdés

Ez annyira magyar mentalitás! A pláza a saját üzletpolitikáját gáncsolja ki. Külföldön körberöhögnék az ilyet.


(igen tudom, hogy az orkok meg a csövesek lelakták meg szétverték a budit, de az ilyen kollektív büntetés semmire sem jó, pláne, hogy igazából ez csak a fizetős vendégekkel való kitolás!)



2014. jún. 14. 17:25
 1/4 anonim válasza:
76%
én is pénteken láttam, amikor a barátnőmmel moziba mentünk (ezen kívül nem járok oda, visszataszító egy hely), és valamiért irtó hányingerem volt. mondtam is, hogy ha épp rosszul vagyok, majd ott szórakozzak a százasaimmal amíg épp lehányom a fejét, vagy mi? nem értem, mire jó, mert akik eddig jártak a mosdóba (cigányok és r*bancok, esetleg nénik), inkább hazamennek, mert vannak olyan sóherek (legalábbis szerintem).
2014. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pont én is voltam pár napja a Takács Nikolas koncert miatt,mert amúgy más vàrosban lakom,de ez nagyon szánalmas!!
2014. jún. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BDok válasza:

Ma a 9 éves kislányom szeretett volna bemenni az ingyenes gyerekbejáraton, de rászóltak, hogy tilos, mert kb 5 centivel magasabb mint a gyerekkapu.

Úgy, hogy én a fizetősön mentem be mellette… SZÁNALMAS!!!!

2022. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már újra ingyenes, rájöttek, hogy magukkal b sznak ki
dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!