Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyesmibe belekez...

Hogyan lehet ilyesmibe belekezdeni? Mik a teendők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemtudom, hogy jó témába írom-e , de talán ezt találtam a legmegfelelőbbnek! Az utóbbi időben egyre többet foglalkoztatnaknak különféle dolgok, amikre most nem szeretnék kitérni, s ezzel kapcsolatban átfutott az agyamon, hogy én megpróbálnék írni egy könyvet. Normális, hétköznapi ember vagyok, semmi extra, de úgygondoltam, hogy miért ne próbálhatnám meg énis..A kérdésem az lenne, hogy esetleg, ha arról lenne szó, hogyan működik ez a dolog? hogy tudom megjelentetni? Esetleg lehet e pénzforrásként tekinteni rá.

2014. jún. 25. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Megírod, eljuttatod egy kiadónak és ő majd eldönti, hogy kiadja-e, vagy sem. De előtte azért nem árt, ha páran véleményezik, feleslegesen nem érdemes elküldeni sehová.
2014. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát először meg kellene írni azt a könyvet, egy nagyon jó ajánlóval természetesen, majd kilincselni a kiadóknál.

Ha jónak találják, akkor megjelentetik. A feltételeket, hogy mennyit kapsz érte nyilván ott tudod meg.

2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked fog pénzbe kerülni, hogy megjelenjen.
2014. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!