Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mára lett volna találkozóm...

Mára lett volna találkozóm valakivel de, nem megyek el?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első és egyben utolsó találkánk mivel, holnap elutazom külföldre.Tudom ha ma vele lennék nehéz lenne el mennem:(

Ő viszont nagyon vár!hogyan közöljem vele...

:(


2014. jún. 27. 10:53
1 2
 1/15 anonim válasza:

Menj el, ez vissza nem térő alkalom!

És óriásit csalódna, vár téged, menj el :(

2014. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ha másik fele a párod vagy valamilyen közeli kapcsolat áll közte és közted akkor érdemes lenne elmenni igazad van h nehezebb lesz de igy meg lelki-fuldoklásod lesz hogy nem búcsúztál el tőle bár nem tudom milyen erős ember vagy lelkileg én nem bírnám.
2014. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Felhívod, és megmondod neki, hogy közbejött valami, nem tudsz elmenni. De szólj neki, szerencsétlen ne várjon órákig hiába.
2014. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj el!
2014. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszzz!!!

:(

2014. jún. 27. 11:02
 6/15 anonim ***** válasza:
menj el :))) VANNAK DOLGOK AY ELETBEN AMIK BEPOTOLHATATLANOK ES MEGISMETELHETETLEN ....
2014. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el!!! :-) Majd írd meg, hogy mi lett.
2014. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bánnád később, ha ma nem mennél el. :)
2014. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el, szerintem egész életedben ezen fogod rágni magad. Most jöhetnék azzal a mondással is, hogy: "Jobb megbánni valamit, amit megtettél, mint megbánni azt, amit nem tettél meg!", de ez tényleg így van.


Ki tudja, hogy az a másik már mióta várja ezt a találkozást... hatalmas frusztráció keltesz benne, ha nem mész el. Ne magadra gondolj, hogy neked milyen nehéz lenne utána, hanem őrá. Lehet, hogy magában fogja keresni az okokat, magát fogja vádolni, vagy hibákat keres majd magában, ne tedd ezt vele.


Találkoztok, aztán az az utáni levelezésben majd szépen elcsitulnak a dolgok, ha úgy akarjátok.


Mindenképpen legyél ott, ettől az örömtől, élménytől nem szabad megfosztani magatokat.

2014. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mentem el:(
2014. jún. 29. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!