Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az élet értelme...

Szerintetek mi az élet értelme? Az igazi értelme?

Figyelt kérdés
és ne gyertek ilyen sablon válasszal, hogy a családom stb. gondolkdjatok el rajta légyszi és utána válaszoljatok.

2014. júl. 7. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
Én sokszor megijedek, hogy mennyire véges az élet, és mindig az jut eszembe, hogy nekem csak az számít, hogy boldogan élhessek. Ehhez nekem kell a férjem szeretete, a családom, a gyerekem boldogsága, hogy a munkában kiteljesedhessek, hogy ne kelljen aggódnom a megélhetésért. Én az élet értelmét a boldogságban látom.
2014. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

5504 hozzászólás érkezett a témában, jó olvasgatást


[link]

2014. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Azzal, hogy szerintem mi az élet értelme, te semmit nem tudnál kezdeni, mert neked nyilván más, mint nekem.
2014. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
42
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Nálam az élet értelme a szeretet, a finom étel, a jó minőségű bor és whisky, és a szex.
2014. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 piriiiiii ***** válasza:
Azt itt nem tudom elmagyarázni, sajnálom.
2014. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
első válaszoloval valamennyire egyetértek.de utolso, a szeretet részével veled is, de ha elgondolkodsz, mit érsz azzal hogy finom az étel amit eszel, vagy azzal hogy jo italt iszol.a szexröl nem tudok tapasztalatot modani.azt mondják ha olyannal csináljuk akit igazán szeretünk, hogy az csodás érzés.de ha ugy értetted hogy füvel fával akkor sajnálni tudlak.
2014. júl. 7. 21:05
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap válaszolni erre a kérdésre gyakorin. Talán még csak 2-3000szer lett feltéve.
2014. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

De hogy te is megnyugodj, kopipésztelem a tegnapelőtti válaszomat:


Nincs neki, csak annyi, hogy reprodukálódjanak a génjeid, és segítsd a túlélésüket, amíg azok is reprodukálódnak. Ez az élet értelme. A gyakorlatban azonban ez már csak az erőforrásaink töredékét emészti fel (a nyugati világban legalábbis) ezért terep nyílt az önmegvalósításra is. Kérdés, hogy a "szabadidővel" ki mit kezd, milyen emberré válik, mit hagy az utókorra, milyen maradandót alkot, a génjei mellett a mémjeit is tovább örökíti-e :)

2014. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hajajj, kérdező, hatottak rád a társadalmi elvárások és a sok sztereotipia keményen. Nem tudsz tapasztalatot mondani a szexről, de aki fűvel-fával szexel, azt sajnálod? Hát akkor lesz ez ciki, ha neked meg pont az fog jól esni, ha fűvel-fával csinálhatod.
2014. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!