Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? :Mi a...

Ti mit gondoltok? :Mi a boldogság titka?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:39
 1/8 anonim válasza:
Végtelen mennyiségű fehércsoki,marcipán és karamella :D meg amugy egy olyan ember aki legalább annyira szeret mint te őt.De nekem a részletek is mint pl elmenni barátokkal valamerre,segiteni másoknak ugyannyira a boldogság része az életemnek.Bár még 17 vagyok gondolom még csapodni fognak hozzá dolgok :)
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyensúly a.
2014. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A boldogság szabályai:

1, ne üldözd, mert soha nem fogod elérni

2, aki önző módon közelít a boldogság felé (én legyek boldog, más le van tojva), az soha el nem fogja érni

3, Vagyis ne keresd a boldogságot, ám tegyél másokat boldoggá. Tanulj meg szeretni, szeretetet adni és elfogadni, másokat szeretetre tanítani.

Ez a titok.

2014. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy boldog mindhalálig.
2014. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú mennyi közhely :D

Nagyanyám szerint az, hogyha el vagyunk foglalva, és érezzük, hogy szükség van ránk. Szerintem igaza van, habár én egy "semmittevős" napon is boldog vagyok.

2014. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szeretet, törődés, odafigyelés...számomra ezek...másoknak a pénz, tudás, adrenalin....sok féle dologtól lehet boldog valaki :)
2014. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy minél több olyan embert, dolgot tudjunk találni, akit, amit szeretni tudunk, mert ez mind külön örömforrás, és mivel mindenki és minden más-más örömöt fakaszt az emberben, ezáltal sokféleképpen élhetjük meg azt.


De egy jól elvégzett munka, egy megoldott feladat, egy olyan dolog elérése, amire már régen vágytunk, vagy a szépség látványa - akár emberben, akár művészetben vagy a természetben - is sok örömet adhat.


A boldogság tulajdonképpen képesség a dolgot, élmények élvezetére, befogadására, és arra kell törekedni, hogy ez a képességünk minél fejlettebb legyen.

2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érezni a semmit. Érezni a semmiből kidomborodó lényeget.
2014. júl. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!