Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy nagyon...

Sokan mondják, hogy nagyon különleges gondolataim vannak, arra gondoltam, hogy leírom őket, írnék az érzelmeimről, érzéseimről (nem hétköznapi) egy fiktív névvel egy blogon. Hogy lehet olvasókat gyűjteni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy megy ez. De szívesen megosztanám az érzéseim, érzelmeim, gondolataim névtelenül. De hogy tudnék olvasókat "szerezni", hogy értelme is legyen?
2014. júl. 10. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelmet keresel a gondolatodnak. Érdekes
2014. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy két helyre kiírod az oldal címét
2014. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöknek megadod a címet, esetleg pár fórumon, vagy akár itt véleményt kérsz róla. Ha valóban olyan érdekes és egyedi, amilyennek gondolod, fogják egymásnak linkelgetni az emberek és lesz közönséged.
2014. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én szívesen elolvasnám amiket írsz. Ki velük! Linkeld a címet! :)
2014. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, ha megcsináltad küldj egy linket, én biztos olvasni fogom, és ha tényleg jó,elküldözgethetem az ismerőseimnek :D
2014. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megcsinálod én is szívesen beleolvasok,ha jó én is tovább küldöm egy pár embernek a linket.
2014. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elkezdem leírni őket, majd csinálok egy blogot, amint lesz időm és elküldöm nektek!

2014. júl. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!