Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy belehalok a...

Úgy érzem, hogy belehalok a szeretethiányba. Hogyan tudnám megszüntetni az érzéseimet? Hogy ne érezzek inkább semmit.

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. Próbálok nem gondolni erre, de nem megy hosszútávon.
2014. szept. 8. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először szeresd magad meg. És utána jön a többi
2014. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bolygó Hollandi válasza:
33%
Akárki is vagy, akárhol is görnyedsz a képernyő előtt, rengetegen szeretnek téged :) Olyan nincs, hogy ne szeressenek, legalább egy ember gondol rád és biztos van olyan, aki örülne, ha te odafigyelné rá :) Nincs itt semmiféle szeretethiány, az a te bajod, hogy valakit szeretsz és ő nem szeret téged. Nem szabad egy olyan emberrel törődj és gondolj rá a végtelenségig, aki nem képes téged szeretni, mert akkor nem veszed észre azokat az embereket, akik tényleg melletted állnak és SZERETNEK téged.
2014. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magamat sajnos nem tudom szeretni, vagy elfogadni.

Én több mindenkit szeretek, még akkor is ha nincs így viszont, de én ettől függetlenül is szeretem őket.


De nem is az a baj, hogy ez van, hanem, hogy mindig ez van a fejemben, pedig nem szeretnék erre gondolni.

2014. szept. 8. 21:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként.
2014. szept. 8. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Addig, amíg magadat nem tudod szeretni, addig nem fogod érezni mások szeretetét sem. Ezért érzed magad rosszul. Próbáld meg keresni a jó dolgokat magadban. Minden emberben van valami szeretnivaló. :)
2014. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De igazából én nem utálom magam, és nem mondom, hogy nincsenek jó tulajdonságaim, de elfogadni több minden miatt nem tudom magam. És sajnos van, amin nem tudok változtatni.

De persze, biztos bennem is van valami szerethető, csak én valamiért nem érzem.


Egyébként értem amit írsz, bárcsak ilyen könnyű lenne.

2014. szept. 8. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a szeretet dologgal és keress valami hobbit ami leköti a figyelmed. Még csak nem is kell szeretned önmagad, csak keress valami olyan dolgot/cselekvést amit még az embereknél is jobban szeretsz. Ha valami hasznos, értékelhető dolgot csinálsz, az emberek érdeklődni kezdenek majd irántad és lesznek köztük olyanok is akiknek kellesz majd. A semmiért rád se fognak bagózni és ha csak ezt a szeretethiányos szöveget hajtogatod egész nap, nem fogsz előrébb jutni semmivel. Gondolom gyerekként se az volt minden vágyad, hogy az emberek szeressenek, hanem rengeteg más aktív dolog. Próbálj meg olyan lelkes lenni valamiért, mint akkoriban, és akkor meglesznek azok is, akik szeretnek majd pontosan ezért az eltökéltségért. (vagy ha mégsem, legalább te boldog leszel, hogy azt csinálhatod, amit szeretsz)
2014. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, de valahol azt gondolom ezt is teszem.

Mert ne úgy képzeljétek el, hogy én reggel felkelek, és egész nap ezzel foglalkozom, mert nincs rá időm "tudatosan" ezzel foglalkozni.

Dolgozom minden nap, mellette nyelvet tanulok, aerobikra járok, most kezdtem el egy hétvégi képzést, igaz csak havonta 1 hétvégét érint, de van elfoglaltságom.

De valahogy úgy érzem, hogy ez ott van bennem minden percben, meghúzódik ez a gondolat a háttérben, és hatással van rám, függetlenül attól, hogy tényleg elfoglalom magam, és ritkán van arra időm, hogy csak nézzek magam elé a semmibe.


Most este egy nyilvántartást csináltam, mert holnapra muszáj kicsit előre dolgoznom, most ezzel foglalkozom, de kiírtam a kérdést erről, mert ez is bennem van.

2014. szept. 8. 21:59
 9/12 Kakaó39 ***** válasza:
nekem is ez volt és csak magamat kellett megszeretni és elfogadni :)) kitartó :))
2014. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyedül élsz?
2014. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!