Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell elitélni a melegeket?

Miért kell elitélni a melegeket?

Figyelt kérdés
Valaki adjon mar egy ertelmes valaszt, hogy miert kell oket elitelni.. Hisz ugyanugy emberek, mint masok. Ez Magyarorszag. Mindenki massal foglalkozik oszinten, gratulalok a nepnek.:) Hogy ket ember nem tud az utcara nyugodtan kilepni pl. kezen fogva, mert attol kell tartani, hogy mikor fogjak oket az utcan betalalni. KERDEM EN! Van ennek ertelme? Szerintem NINCS!!! Emberek. Hagyjuk mar a melegeket/leszbikusokat boldogan elni van epp eleg baja az embernek.. Mert mindenkinek van.. Meg Orbannak is vannak problemai az egy dolog h felepitette a stadionjat. NAGY TAPSOT A MINISZTERELNOK URNAK! .i. Tehat nem lenne ez megoldhato? Miert faj ez akarkinek? Aidset ugyanugy elkaphatja barki egy lanytol..Sot... ERTELMES valaszokat elore is megkoszonom 16/F

#Melegek-Leszbikusok-Emberek-Parkapcsolatok
2014. szept. 16. 02:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
45%
Fogadjunk hogy te is meleg vagy... hetero embereket nem érdekelnek ennyire a melegek. Amúgy meg a probléma az hogy egy férfi seggluka nem arra lett kitalálva hogy megdugják, ahogy a farok se arra lett kitalálva hogy egy másik férfi seggébe tuszkold.
2014. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

figyelj papa,ahogy gyúrcsány mondta-el lehet innen menni!-

mondjuk san francisco-ba a homár negyedbe.

ott mindenki az és nyugodtan mászkálhattok kézen fogva.

de aki nem hajlik az törni fog,mert itt nem nézzük jó szemmel a férfiakat kézen fogva,a passzív női nevetésű nyunyókat meg végkép nem.

2014. szept. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
miért kell a seggbeszuri témába a politikát belekeverni?
2014. szept. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
21%

Meleg vagyok, semi bajom nincs azokkal akik gyülölik a melegeket meg engem, de nem érdekel, nyílván nem engem, hanem a pride-on mulatto nyomprultakat, akik rozsaszínbe öltöznek és bibliát dobálnak, amik ott vannak, tényleg nem normális.

Szerintem te csak kussolk Orbán Viktorrol.

Nem tett rossz dolgokat Orbán, csak az a mocskos belföldi zsidó sajtó ezt terjeszti.

Sajnos the is a tömeg hatására utáltad meg Orbánt, szégyen.

15f

2014. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
76%

A 3. mondat a legnépszerűbb marhaság mostanában "Ez Magyarország" Ez a kifejezés Gyurcsány beszéde óta nagyon fel lett kapva.

EZ AZ ORSZÁG GYÖNYÖRŰ!!!

Miért gondoljátok, h bizonyos problémák csak magyar sajátosságok?

pl: rasszizmus, antiszemitizmus, homofóbia, korrupció.

Nem az! Ugyan úgy fellelhető Ausztriában, Svájcban, vagy a mindig "píszí" Amerikában is. Szóval mindenhol.

Szóval nincs olyan, h "Ez Magyarország" Mindig és mindenhol lesznek olyanok akik leb@@zizzák a melegeket. Személy szerint nincs velük bajom. Mondjuk ahogy a Budapest Pride-ot megszervezik az nem jó merthogy álljanak csak ki a jogaikért, de miért kell ehhez szinte meztelenül vonaglani az utcán. Tudom, h nem mindenki, de akkor is. Ha én szervezném azt a felvonulást én kitiltanám, mert szándékosan provokálni akar, és nem kiállni magáért. A meleg közösség ellen cselekszik ezzel. Álljanak ki a jogaikért, de megfelelő módon, úgy hogy nem provokálnak senkit mert az csak olaj a tűzre, ami a jelenlegi helyzetben nem hiszem, h segít.

Engem az sem zavar, ha 2 meleg srác kézenfogva mászkál valahol, de az igen, ha nyalják falják egymást. Ez még hetero pároknál is zavar amikor egy konkrét pettinget lezavarnak a buszmegállóban, az utca nem erre való. Akár meleg akár hetero pár, menjenek szobára.

És ismétlem!!! Ha van pár ember aki le@@ziz, vagy a politikai "elit" korrupt akkor az még nem azt jelenti, h ez az ország romlott!! Persze kell még idő ahhoz, hogy fejlődjön itthon a tolerancia (egy sokáig elnyomott közép-kelet európai országhoz képest szerintem nem olyan rosszul állunk) de szerintem ez meg fog oldódni, persze nem jövő héten, hanem évtizedek múlva.

Egy hetero 21 éves srác Budapestről:)

2014. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hm. Erdekes Japanba elfogadjak.:D En csak biszex vagyok. Az meg mas
2014. szept. 16. 08:43
 7/17 A kérdező kommentje:
Utcso kommentelo ebbe teljesen igazad van h provokaljak az embereket, de van olyan aki normalis sot.. Altalaba a melegek/biszexek sokkal kedvesebbek mint az atlag fiuk/lanyok. Amugy tok valoszinu.. Leszbiket persze elfogadjak.:D
2014. szept. 16. 08:48
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Kedves mindenki!

Leszbikus lány vagyok, idén voltam először a Prideon. Őszintén? A vonulók 99,9%-a teljesen normális! hétköznapi öltözékben vonult! táncolt, bulizott, jól érezte magát. 2-3 kirívó eset volt és a média persze, hogy őket mutatja, mert ők keltik fel mindenki érdeklődését. Ami a 4 falat illeti, én még nem láttam meleg báron kívül csókolózni meleg párokat, az utcán még kézenfogva sem, esetleg átkarolva egymást. A barátnőmmel csak egyszer csókolóztunk az utcán, azt sem látta senki. Kérdező, ne ess át a másik oldalra. Az elfogadásunk egy hosszú és nehéz folyamat, ehhez idő kell és a politikához annyiban van köze, hogy sok pártnak bármilyen formája a gyűlöletkeltésnek szavazatokat jelent. Aki pedig azt írja, hogy a péniszt nem arra találtak ki, hogy más ánuszába dugják... Ugye nem akarjátok majd estére a barátnőtöket, feleségeket rávenni az análra? Nem beszélve, hogy arra sem találták ki, hogy akárki is a szájába vegye... Nem ártana sokaknak elgondolkozni itt.

2014. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Engem inkább azok a hetero párok zavarnak, akik feltűnően nyalakodnak tömegközlekedési eszközökön, vagy amikor elsétálsz mellettük, gyorsan egymásnak esnek és közben figyelik, ki nézi őket...Nap mint nap találkozom ilyen párokkal. Engem meg ez zavar. És hetero vagyok. :) Mégsem kezdek el hőbörögni, meg a "xxx anyjukat".

Amúgy Puzsér jól megmondta, a legtöbb homofób nőgyűlölő:


[link]



A tipikus "utálomab#zikatde leszbik jöhetnek" jelenséget is szépen "levezeti". :)

2014. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

" Ugye nem akarjátok majd estére a barátnőtöket, feleségeket rávenni az análra? Nem beszélve, hogy arra sem találták ki, hogy akárki is a szájába vegye... Nem ártana sokaknak elgondolkozni itt."


Ezeknek kb. misszionárius póz, aztán legördülnek a "zasszonyról" és ennyi. Jaj, hogy ez általánosítás? :D

2014. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!