Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis ahogy...

Bellacska21 kérdése:

Szerintetek normalis ahogy viselkedik velem a fonokom ti hogyan talalnatok fel magatokat ebben a helyzetben egesz nap?

Figyelt kérdés
Kereskedokent kezdtem nem reg dolgozni. A munkahelyemen egy hetig minden siman,jol ment.De nem reg a fonokom ram szolt ,hogy ha tovabbra is itt akarok dolgozni akkor fel kell hogy mossam a padlot de eddig nem mondta nem is ertem mivel minden nap felsoprottem rendet tartottem, meg az arakat az arukra ra kell hogy irkaljam mindenre.Megjegyzem mikor oda mentem nagyon sok mindenen nem volt ar jegyzek se semmi mindent magamtol kelett megtanulnom mert annyira nem volt hajlando hogy megmagyarazza rendessen a dolgokat.Azt mondja ezt minden nekem kell megtanulni.De amikor kerdezgetem a fonokom az arakrol kicsit zavarba erzem magam... mivel o egesz nap ul a szamitogepje elott es netezik.En meg csak egy kisegito vagyok elegge unalmas munka mivel tiz ora hosszat ott vagyok leulni se nagyon syabad es tizorat allni nem konnyu ,megfizetve se vagyok jol a vevok utan nekem kell szaladgalnom es ez nekem is kellemetlen meg nekik is mert nem birnak nyugodtan szetnezni de ramvan parancsolva hogy muszaly hogy menjek utannuk. de elkell hogy turjem mivel jelenleg nincs mas..
2014. szept. 23. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!