Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok Harry Styles idézeteket?

Írnátok Harry Styles idézeteket?

Figyelt kérdés
Van egy Harry Styles idézet de nem tudom h mi az?

#Sztáridézet
2014. szept. 24. 20:49
 1/5 anonim válasza:

Az életkor csak egy szám. Az érettség egy választás.



Egy álom csak egy álom, egészen addig, amíg úgy nem döntesz, hogy igazzá teszed.



Mindössze egy másodperc, hogy egy lányt kövérnek nevezz , és egész életében megpróbálja éheztetni magát. Gondolkozz mielőtt cselekszel !



Az emberek gyakran megkérdezik tőlem, hogy miért nincs barátnőm? Ekkor csak mosolygok és azt mondom: „ Ezer van, de néhányukkal nem találkoztam még ”

2014. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:),de egyet keresek csak sajna elfelejtettem h mi az :D,de ezek között nincs itt:(
2014. szept. 27. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Most magyarul keresed vagy angolul?:D

mindegy, én most magyarul írom..


"Nyeld le a félelmeid, töröld le a könnyeid, engedd el a legsötétebb éved. Állj fel. Mosolyogj. Sétálj el."


"Egy álom csak egy álom, amíg el nem határozod, hogy megvalósítod."


"Mindannyiunknak van választása: Élni vagy létezni!"


Most ennyi jutott eszembe hirtelen, de egy jó tipp, mivel nem tudjuk (még te sem) hogy melyiket keresed pontosan: Google-ba írd be angolul, hogy Harry Styles idézetek (Harry Styles quotes) és itt kiadja mindet :) majd lefordítod, ha nem tudsz angolul akkor meg fordítóval vagy kiszótárazod

2014. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi:)am vmi az a lány aki igazi..... és tovább nem tudom
2014. okt. 8. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Az igazi lány nen tökéletes. A tökéletes lány pedig nem igazi.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!