Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki már többször odajött...

Valaki már többször odajött hozzám az utcán más-más napokon, mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Egyik nap egy férfi odajött hozzám az utcán és útbaigazítást kért. Azt mondtam neki, hogy nem tudom. Aztán elkezdett rólam kérdezgetni, mintha csak ürügy lett volna az, amit először megkérdezett. Azóta többször odajött hozzám teljesen más helyeken a városban, mert felismert. Az az ilyesztő, hogy nem néz ki bolondnak. Nagyon nem szimpatikus, mert elég kriminálisan néz ki. Nagyon félek, hogy egyszer majd valamit tesz velem. Mit tegyek? Már nem élek a szüleimmel napi rendszerességgel, mert felnőttkorú vagyok, de nekik nem szeretném elmondani, mert így is nagyon aggódnak értem.

Értelmes válaszokat, legyetek szívesek, mert ez nem vicc. :/


2014. okt. 1. 03:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint követ Téged? Mekkora városban laksz? Van barátod? Esetleg neki szólhatnál
2014. okt. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy követ-e, de elég nagy városban lakom majdnem 200ezren élnek itt. Nem merek pontos részleteket írni, mert még attól is félek, hogy itt megtalál ..lehet, hogy ez már túlzás, de sose lehet tudni. Nincs barátom.
2014. okt. 1. 03:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen nálad egy gázspray vagy paprika spray lehetőleg olyan helyen, ahonnan könnyen elő tudod kapni. Járj más útvonalon munkába vagy a megszokott helyekre, ahova szoktál(pl.bolt), akkor kiderül követ-e és tudja-e hol laksz.Rendőrség szerintem nem sokat tud ilyenkor tenni, mert semmi nem történt egyelőre, szerencsére.Lehetőleg ne járj éjszaka egyedül haza, tudom nagyon tré félelemben élni, de egyelőre légy elővigyázatos!
2014. okt. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy követ! Máshogyan,hogy akadna ekkora városban mindig beléd? Plusz,hogy rögtön utánad érdeklődött. Kérd meg az egyik ismerősöd,hogy ő is kövessen titokban és figyelje,hogy ez az ember hogyan bukkan fel és ő is követ-e. Ha így van,lehetne szólni a rendőröknek,hogy civilben kövessenek titeket és kapják el. Bár sajnos amíg vér nem folyik...De sosem lehet tudni,hátha normálisak. Vagy pár tökösebb fiúbarát,akik megigazítják kicsit.
2014. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen az ha valaki kriminálisan néz ki?
2014. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ilyesztő"?


Biztos meg akar dugni, mutasd meg a zsaruknak!

2014. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

" Értelmes válaszokat, legyetek szívesek, "


-oké ,hogy értelmes legyen,de ez rád is vonatkozik,olyan kalafanya a leírásod,hogy még csak az sem derül ki belőle,hogy fiú vagy e vagy lány e,

2014. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egész biztos ,hogy követ, nem lehet véletlen hogy különböző helyeket mindig újra és újra véletlenül futsz vele össze.

Én azt tenném, hogy összefognék haverokkal és mi követnénk őt. Ha az üldözőből üldözött lesz, megfog lepődni, esetleg beijed és abbahagyja. Az ilyen kretének a gyengeséget tudják kihasználni.

Engem egyszer egy hónapon keresztül hívogatott valaki mobilon és soha nem szólt bele, napi szinten csinálta. Megelégeltem és úgy döntöttem kinyomozom, azzal kezdtem, hogy elmentem a telefontársasághoz megérdeklődni, hogy hogy lehetne kideríteni honnan jön a hívás. Ugyan nem jártam sikerrel, de tudod mi az érdekes? Hogy onnantól abbahagyta. Ijesztő, hogy arról is tudott, hogy nyomozni akarok utána, de abbahagyta.

2014. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

#6,#7 'kalafanya' hozzászólásotok minek? Húzzatok el innen.


Járj más utakon és este ne menj egyedül. Sajnos csak ezt lehet tenni. És ha valaki elkezd rólad kérdezgetni az utcán, szó nélkül tovább menni a dolgodra, nem beszélgetünk.

2014. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit paranoid vagy. Legközelebb ha odamegy, mondd meg neki, hogy ne tegye ezt.
2014. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!