Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
Szoktam kiírni kérdéseket különböző témában,de abból mindig az jön ki,hogy úgy gondolkodok,mint egy anorexiás és,hogy kezeltessem magam..amikor ezt mondják,akkor eléggé elérzékenyülök és kicsit félek a tudattól,hogy igaz az állításuk..én nem érzem,hogy ebben a betegségben szenvedek,legalábbis nem nagyon vettem észre magamon..egyszerűen csak iszonyúan félek az elhízástól és teszek ellene..ettől még nem leszek beteg..ez csak egy fóbia.Miért mondják ezt folyton?

2014. okt. 4. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
ne vedd komolyan ! egy közösségi oldalon folytatott beszélgetésből mégis hogy a fr*ncba állapítanak meg egy TESTKÉPZAVART???????????? ez megint az a h*lye általánosítás ..
2014. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed úgy, mert nincs betegségtudatod. És talán azért mondják az írásaid alapján, mert felismerik mások.

Nekem van egy rokonom, aki anorex és igazából, a mai napig nem ismeri be, hogy ez a gondolkodásmód egy betegség.

2014. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!