Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ertem mi tortent, veletek...

Nem ertem mi tortent, veletek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés

Az tortent h az egyik hetvegen elmentem tesom box versenyere es mar alig vartam h o kovetkezzen.Mikor vegre felment a szoritoba meg idegesebb lettem mint amilyen voltam,elovettem a telefonom es felvettem a meccset.Mar az elso menetben gyozott (eltorte az ellenfele orrat es bedobtak a torolkozot).Ismerte egyebkent a sracot joba is vannak,ezert a meccs elejen megkertek h ne usson olyan erosen mert a srac nem boxol meg annyi ideje mint o de hat veletlenul csak osszejott a (t)ko.

A lenyeg h odajott hozzam az a fiu es megkert h kuldjem at a videot kozben meg beszelgettunk.Meg soha nem volt ilyen de ugy izgultam kb mint a meccs elott es remegett a kezem.Tudni kell rolam h en soha de tenyleg soha nem jovok zavarba senki elott sem,ezert is volt olyan furcsa az egesz.Mi volt ez?Tenyleg soha nem jovok zavarba sem idegenek sem fiuk sem felnottek elott..


2014. okt. 11. 14:25
 1/3 tarnai ***** válasza:
Szerelmes vagy, vilámcsapásnak hívják. Gyengéid a torott orrok.
2014. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"gyengeid a torott orrok" ezen nagyon jot nevettem :D
2014. okt. 28. 19:05
 3/3 tarnai ***** válasza:
köszi-puszi!
2014. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!