Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a "Jobb"? Ha...

Szerinted melyik a "Jobb"? Ha egy öngyilkos hagy levelet, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ongyilkos akarsz lenni azt ugy csinald hogy senki ne tudjon rola, egyik pillanatrol a masikra
2014. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, így is, úgy is kib.szik magával és a környezetével is.
2014. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt mindegy. Ha valakim öngyilkos lenne, belepusztulnék az önvádba, és ezen nem segítene egy papír...
2014. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magával nem, csak ha nem sikerül. Viszont a környezetét rendkívül rosszul érinti. Ha meg van egy levél, amiben őket okolja, akkor aztán főleg rossz nekik.
2014. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam egy párszor öngyi,de szerencsére nem sikerült.Levelet nem hagytam,de elégettem a naplómat,amit tíz éven át írtam minden nap.Nagyon bánom már!
2014. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hellcatlana válasza:
Kezd el olvasni ezt a blogot: [link] -- > mindentől független, de a főszereplő lány a környezetére hagy egy naplót, és mindent leír; az okokat, olyanokat, amiket eddig titkolt. Meg fogod kapni a kérdésre a választ, és valóban betekintést nyerhetsz egy öngyilkos utolsó napjaiba. A válasz a kérdésedre, hogy igen, jobb.
2014. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az öngyilkosok miért nem csinálnak semmit se a haláluk előtt. Úgy értem, hogy ki kellene használni, hogy már úgysem büntethetnek meg semmiért sem.
2014. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy az öngyilkosok miért nem csinálnak semmit se a haláluk előtt."


Elég éretlen a kérdésed. Azért nem csinálnak semmit, mert nincs ami örömöt okozna nekik az élétben. Jó neked, hogy nem tudod milyen, amikor fáj a létezés. Aki mégis csinál, az meg tipikusan az az eset, amikor lelő X embert, vagy megöli a családját, majd magával is végez.

2014. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en a Tizenharom okom volt cimu konyvet ajanlanam
2014. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 7

Én is pont ebben vagyok most. Kihasználom hogy virágzik ebben a pocsék országban a fekete gazdaság. Bűntudatom nincs, de sokszor elgondolkozok rajta hogy minden ellenére ki kellene vonni magamat a forgalomból, mert a pénz se boldogít sokszor. Ha egyszer belebukok legalább éltem egy kicsit, és nyugodtan hagyhatom itt ezt a világot.

2014. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!