Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik tartoznak a "véletlen"...

Mik tartoznak a "véletlen" érintés kategóriába, vagyis amivel kifejezhetjük, hogy tetszik a másik? Tudnátok példákat írni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl.: megerinti a karod, arcod, hajad
2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arcot, hajat? Az szerintem már elég egyértelmű, én az olyan véletlen érintésekre gondoltam, ami még finomabb és kevésbé "tolakodóbb".
2014. okt. 31. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam véletlen nincs. Nagyon figyelek magamra, mert a pasik képesek egy mosolytól azt hinni, hogy itt nász lesz.


Ha meg valaki engem érint meg többször, akkor megkérem, hogy ne csinálja.

2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez annyire egyénfüggő, hogy lehetetlen rá egyértelmű választ adni

van olyan lány, aki ölelget, símogat, masszíroz mindenkit, mégse akar senkitől sem többet

én az ilyen lányoknak az ellentétével jártam, beletúrt a hajamba meg ütögette a vállam, aztán elkezdtem gyanakodni, hogy más fiúnak ezt hogyhogy nem csinálja és visszajutott a fülembe, hogy tetszem neki :D

szóval ezt így konkrétan nem lehet megválaszolni

2014. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a rajta maradt tekintet és ez viszont, tehát hossasabb, fenntartott folyamatos szemkontakt esetleg beszélgetésnél is, vagy csak röpke egymás melletti "elfutás" közben esetleg egy kis meglepődött kíváncsisággal "fűszerezve", egyértelmű ugyan, de totális véletlenszerű ösztönszerűséget tükröz, persze ha nem fürkéső és tolakodó, tehát van benne valami mindjárt elillan "varázs"


nos, lehet gyakorolni :D

2014. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!