Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelkibeteg vagyok esetleg...

Lelkibeteg vagyok esetleg elmebeteg?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hol kezdem romokban az életem és egyre lejjebb süllyedek. Leírom a problémáim gondolatjelekkel.


- kövér vagyok

-nincs sose pénzem semmire

-buta vagyok

-nem szeretnek az emberek

-mindenbe belekapok és semmit se csinálok végig

- teljes mértékben függök az emberektől

- itthagyott a barátom :(

-semmi önbizalmam

-semmi életkedvem

-nem tudom mit tanuljak menjek-e egyetemre stb.


Egyre rosszabb és rosszabb a helyzetem, már lassan úgy érzem arra se vagyok képes,hogy levegőt vegyek egyedül. Mi lehet a baj velem?


2014. nov. 5. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nyafogás és az önsajnálkozás.
2014. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lelkibeteg vagy (elmebeteg nem) sok a túlsúly? azon tudsz dolgozni? mi az ami derűt hoz a szívedbe? (derűt, érted ezt?) milyen írás, zene, tevékenység? Itt kellene kezdeni kijönni a gödörből (amibe az elhagyottak esnek)
2014. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valamiért akkor is nagyon rosszul érzem magam évek óta és ezek a tárgyilagos dolgok amiket leírtam messze nem fejezik ki a szenvedést,amit érzek borzalmas.. nem értem miért van és miért nem tudok boldog lenni.
2014. nov. 5. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
kb hány éves vagy? azokra, amiket kérdeztem válaszolj, akár privben
2014. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, antidepresszánst szedek azóta jól meghíztam hiába eszek szinte még kevesebbet is,mint előtte.. így kb van rajtam 20kg felesleg. Derűt semmi se hoz a szívembe,de őszintén annak örülnék ha nem léteznék..nem akarok én itt öngyi lenni,csak nem akarok létezni ezt érzem.
2014. nov. 5. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad így, mert egyik problémádból következik a másik és ezt folyamatosan fokozod és gerjeszted és így egyre több lesz és te egyre mélyebbre kerülsz. Kezd el visszafejteni. Meg fogsz torpanni, mert nem lesz egyiknél se azonnali eredméyn, de 1-2 hónap alatt bizony már lenne. Ha annyira szarul vagy, azt az 1-2 hónapot beáldozhatnád arra hoigy megpróbálod. Válaszd a legegyszerűbbet és haladj a nehezebb felé, ha kell csinálj listát.

pl nincs pénzed - menj diáékmunkára

nem tudod mit tanulj - menje egyetemre ha tudsz , sok új barát lehetősége ami azonnal helyrebillentene

nem szeretnek - mert az önsajnálat és az öngyi sugáritk még az írásodból is

semmi önbiz és életkedv - az előzőeket kilőnéd máris lenne az is

buta vagy - azt nem hinném, hiszen felmerült benne a továbbtanulás gondolata

kövér vagy - álj le 1-2 ónapra a bogyókkal és sportolj, a kevesebb evéstől nem leszel karcsú, aerob edzésektől igen, ami amúgy endorfint is termel

2014. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az antidepresszánstól meghíznak az emberek, és a derűt csak hírből ismerik. Le tudnál állni? orvos segítségével (!!), csak mondd, hogy le akarsz állni vele.. ezek amiket írtál a gyógyszer mellékhatásai.
2014. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de pl. a továbbtanulással is az a baj,hogy mit? a legtöbb dolog ami érdekel nem ér meg egy diplomát,mert nem lesz munkám vagy ha lesz is nulla fizetéssel nem tudok dönteni :( Most dolgozok nem tanulok van már érettségim nem lett vészesen rossz,de azért jó sem. A barátom is nagyon hiányzik úgy kiszúrtam vele pedig nem akartam soha neki rosszat!
2014. nov. 5. 15:50
 9/12 A felhasználó ***** válasza:
Fogyókúra, sport, új hobbik, rossz szokások abbahagyása (cigi, pia). Az antidepresszáns szedését hagyd abba, úgye használ látszólag.
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a hetes írta, az antidepresszánsoktól meghíznak az emberek. Legalábbis, nagyon sokan. Az elhízás meg fokozza a depressziót.


Depresszió ellen egy nagyon jó módszer, hogy nem érsz rá. Mindig elfoglalod magad valami munkával.

Célokat keresel magadnak, és meg is valósítod.

Nem kell feltétlen nagy célokat kitalálni, csak olyan mindennaposakat. Pl. megtanulsz X ételt főzni, vagy kitapétázod a lakást. Soha nem csináltál még ilyet, fogalmad sincs, hogy kezdj hozzá, de utána tudsz olvasni a neten, aztán majd ráérzel menet közben. Ha jól sikerül, az nagyon jó érzés lesz, megdicsérnek az ismerősök, meg ameddig csinálod, nem érsz rá azon tűnődni, hogy milyen rossz most neked.

Meg még egy dolog: ha nem szoktál, akkor maszturbálj hetente egyszer legalább. Az orgazmus mindenkinek szükséges a kiegyensúlyozottsághoz, akár elismeri, akár nem.

2014. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!