Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a "helyes" szerintetek?

Melyik a "helyes" szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy hozzád közel álló emberrel olyan dolog történik, amibe biztos belehalna. Ez az ember szenved, és inkább meghalna, mint hogy tovább kelljen viselni a fájdalmat. Ha téged kérne, hogy öld meg (tehát úgy kell életed hátralévő részét leélned, hogy tudod te ölted meg őt) megtennéd, vagy hagynád szenvedve meghalni csak azért, hogy ne neked kelljen végezned vele? (k*csög kérdések forever <3)
2014. nov. 9. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg mivel nem vagyok gyilkos és nem akarok börtönben sem megrohadni senki kedvéért.
2014. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek elsővel. Nem nagy szám megölni egy szenvedő embert, aki még meg is engedte, hogy megöld. Aztán börtönbe mennék amiért megöltem, senkit nem érdekelne akármekkora fájdalmakat is élt át az illető.
2014. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem én ölném meg közvetlenül, hanem adnék neki valamilyen eszközt, vagy mérget vagy bármit, amivel kedve szerint öngyilkos lehetne, ha akarna az szerintem korrekt lenne.
2014. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blooooow válasza:
HA Ő kéri hogy öljem meg persze szivesen (k3csög válaszok forever) ezt most ténleg muszáj????
2014. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!