Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a cigányokat, a...

Ti szeretitek a cigányokat, a Kínaiakat, a Vietnamiakat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 13:54
1 2
 1/15 Firedoom ***** válasza:
Nem ismerek egyet sem.
2014. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van pár cigány barátom, ők rendesek, de a legtöbb elég nagy retek szar. A többiből meg személyesen egyet sem ismerek. Ők sem bántottak még engem soha, én sem fogom őket. Bár egyre többet látok kínaiból, szóval előbb utóbb biztos megismerek egyet. Én nyitott vagyok, érdekelne a dolog. Főleg japánokkal. :D
2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 csabika1971 ***** válasza:

Nincsen senkivel semmi bajom, míg hajlandó dolgozni azért, hogy boldoguljon.

A sok ingyenélővel van tele a tököm, akik a becsületesen dolgozóknak kell eltartania.

2014. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csabika1971 ***** válasza:
*akik - akiket
2014. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista, de a cigányok nagyon nagy százalékával bajom van. Modortalanok, ingyenélők, agresszívek, követelőzőek, és még sorolhatnám. Azon keveseknek akik közülük becsületes munkával élnek, emelem kalapom, velük semmi gondom!


A kíniak ( már amennyi kínaival én eddig még találkoztam) kivétel nélkül rendesek voltak, és szinte nyitottabbak mint mi magyarok. Velük minden rendben van, nincs ellenemre ha úgy adódik, hogy megismerhetek egyet. :)

2014. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én nem vagyok fajgyűlölő.... úgyhogy nálam a viselkedés számít.... nem a kinézet
2014. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én sem vagyok fajgyülölő,de a Kínai kislány rendesebb volt velem,mint egy cigánylány aki a volt osztálytársam volt.
2014. nov. 21. 15:21
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
A cigányokat azt hiszem nem kell magyaráznom... A másik kettővel nincs bajom, csak ne tekintse sem Európát, sem Mo.-t lakhelyének, hazájának meg pláne nem.
2014. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretek kettőt, egyet meg utálok.
2014. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Cigányokat - nem

Kínai, vietnami - ezek büdösek általában, szóval nem annyira.

2014. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!